صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
آمارها نشان دهنده افزایش سپرده گذاری در سیستم بانکی است

آمارها نشان دهنده افزایش سپرده گذاری در سیستم بانکی است

به گزارش کسب و کار نیوز، معاون اقتصادی رئیس جمهور با بیان اینکه برخورد با مسببین لطمه بر اعتماد عمومی نسبت به سیستم بانکی در دستور کار قرار دارد، گفت: علیرغم جوسازی ها،آمارها نشان دهنده افزایش میزان سپرده گذاری است.
محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهوری در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران، گفت: در خصوص تعاونی فرشتگان، سپرده گذاران تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان سپرده های خود را دریافت کرده اند که به این ترتیب ۹۶ درصد از مشکلات سپرده گذاران این موسسه برطرف شده است.
وی افزود: سپرده گذارانی هم که بیش از ۲۰۰ میلیون تومان سپرده گذاری داشته اند، تا مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان خود را در این مرحله دریافت می کنند و بازپرداخت بقیه سپرده ها نیز در حال بررسی و تصمیم گیری است.
معاون اقتصادی رئیس جمهور با اشاره به مشکلات موسسات وحدت، البرز ایرانیان و افضل توس در بازپرداخت سپرده ها، اظهار داشت: تصمیم گیری در خصوص سپرده گذاران این موسسات نیز در جریان است و امیدواریم در هفته آینده به نتیجه برسد.
نهاوندیان با تاکید بر اینکه برخورد جدی با مسببین این شرایط که برای مردم نگرانی ایجاد کردند در دستور کار قرار دارد، خاطرنشان کرد: نباید هیچکس در اقتصاد ایران به خود اجازه دهد تا با اهمال و بی انضباطی و عدم انجام وظایف در قبال سرمایه های مردم به اعتماد عمومی لطمه وارد کند.
وی در پایان گفت: خوشبختانه علیرغم برخی جوسازی های نامناسب، اعتماد عمومی به سیستم بانکی برقرار است و آمارها نشان دهنده افزایش و رشد میزان سپرده گذاری در سیستم بانکی کشور است و حتی میزان سپرده های ثابت هم رشد چشمگیری پیدا کرده است.

همچنین مطالعه کنید:

تداوم گران فروشی در بازار لوازم خانگی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، این سایت، سامانه اطلاع رسانی قیمت کالا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *