صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
گاز مناطق جوانرود، قصرشیرین و ثلاث باباجانی وصل شد

گاز مناطق جوانرود، قصرشیرین و ثلاث باباجانی وصل شد

 مجید بوجارزاده گفت: از صبح زود به همراهی آقای عراقی، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و آقای مومنی، مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز، در منطقه سرپل ذهاب به بررسی وضعیت گازرسانی به منازل و ساختمان ها پرداخته ایم.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شانا, وی افزود: گازرسانی به سایر مناطق زلزله زده انجام شده اما در سرپل‌ذهاب که بیشترین میزان تخریب را داشته هنوز  وصل گاز انجام نشده، به ویژه در مسکن مهر که به طور کامل تخریب شده است.
بوجارزاده با تاکید بر اینکه ساختمان های سرپل‌ذهاب باید ایزوله شوند، ادامه داد: تیم های نشت‌یابی شرکت ملی گاز کار خود را انجام داده اند و از سلامت شبکه انتقال و گازرسانی تا پشت علمک ها در سرپل‌ذهاب نیز اطمینان یافته ایم، اما برای وصل گاز به داخل منازل باید مردم در خانه هایشان حضور داشته باشند تا با همراهی نمایندگان سازمان نظام مهندسی وصل گاز انجام شود که متاسفانه به دلیل تخریب فراوان، مردم نیز از ساختمان‌ها خارج شده اند.
سخنگوی شرکت ملی گاز دلیل تاکید بر حضور مردم در منازل را بررسی نشت یابی پس از مسیر علمک به سمت داخل منازل اعلام کرد و ادامه داد: در مناطق قصر شیرین، جوانرود و ثلاث باباخانی گاز منازل به طور کامل وصل شده  و اگر مناطق در نقطه کور هستند که گازشان وصل نشده با اطلاع رسانی مردم بلافاصله مورد بررسی نشت یابی و وصل گاز قرار می گیرند.
مدیر روابط عمومی شرکت ملی گاز اعلام کرد: تیم های عملیاتی که روز گذشته در جلسه مدیریت بحران کرمانشاه مشخص شده بودند فعالیت خود را آغاز کرده اند و ستادهای معین از اصفهان، مرکزی، ایلام، آذربایجان غربی، لرستان و همدان آنان را همراهی می کنند.
به گزارش شانا، در پی وقوع زلزله در مناطق غربی کشور، بلافاصله گازرسانی به شهرهای زلزله زده با هدف جلوگیری از وقوع حوادث ثانویه متوقف شد و تیم های عملیاتی گاز استانی فعالیت خود را جهت بررسی نشت یابی و اطمینان از سلامت شبکه انتقال و گاز رسانی آغاز کردند که عصر روز گذشته این فعالیت ها با حضور حمیدرضا عراقی، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و سایر مسئولان مربوطه در کمیته بحران کرمانشاه صورت جدی تری به خود گرفت.

 

همچنین مطالعه کنید:

لوازم خانگی

شیب تند افزایش قیمت ها در بازار لوازم خانگی

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، در این میان شنیده ها حاکی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *