صفحه اصلی / نخستین رویداد استارتاپی «ایدوکا» در لرستان برگزار می‌شود

نخستین رویداد استارتاپی «ایدوکا» در لرستان برگزار می‌شود

نخستین رویداد استارتاپی ایدوکا (استارتاپ گردشگری و کشاورزی) ، 8 تا 10 آذرماه 96 با هدف تقویت روحیه ایده‌پردازی، ترویج گفتمان کارآفرینی و جذب سرمایه‌گذار در حوزه گردشگری با تکیه بر توانمندی‌های بالقوه استان لرستان در دانشگاه آزاد واحد خرم‌آباد برگزار می‌شود.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مدیر اینفو، دبیر اجرایی درباره این رویداد، گفت: با توجه به نیازسنجی جامعه ی استانی و لزوم حرکت به سمت گفتمان کارآفرینی در استان و با تأکید بر استفاده بهینه از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالقوۀ لرستان، رویداد استارتاپی ایدوکا (استارتاپ گردشگری) به همت این بنیاد استانی برگزار می‌شود.
کلانتری افزود: ایجاد انگیزه میان دانشجویان و فارغ‌التحصیلان و ترویج و تقویت فرهنگ کارآفرینی یکی از دغدغه‌های نظام کنونی علم و فناوری کشور است و به همین دلیل یکی از اهداف ایدوکا نیز همین مهم است.
ایشان یادآور شد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، تا پیش از برگزاری استارتاپ گردشگری لرستان دو پیش رویداد با موضوع گردشگری و کشاورزی در دانشگاه لرستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد برگزار می‌شود.
وی خاطر نشان کرد استانداری لرستان در همکاری و هماهنگی این رویداد مهم نقش بسیار برجسته ای را ایفا نموده است، وی همچنین تاکید کردند که دستگاه های علمی و فناورانه استان در برگزاری این رویداد همکاری لازم را دارند.
لازم به ذکر است، نخستین رویداد استارتاپی ایدوکا (استارتاپ گردشگری) به همت بنیاد نخبگان استان لرستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد و حمایت مرکز شتابدهی نوآوری و همکاری استانداری لرستان، ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی‌و‌فناوری ریاست‌جمهوری و دستگاه های علمی و فناورانه استان لرستان برگزار می شود.
ایشان یادآوری کردند، کلیه علاقه‌مندان و ایده‌پردازان در حوزه گردشگری و کشاورزی لرستان (عموم) می‌توانند در این رویداد به نشانی idoka.ir ثبت نام و در صورت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه این رویداد با شماره های 06633239892 تماس حاصل نمایند.
همچنین کانال تلگرامی @novinidehzagros را بعنوان کانال تحت نظارت بنیاد نخبگان استان که اطلاعات استارتاپی و کارآفرینی استان و کشور در آن انعکاس داده می شود را معرفی نمودند.

همچنین مطالعه کنید:

وضعیت قرمز گردشگری

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، سازمان هوانوردی اروپا به شرکت‌های هواپیمایی توصیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *