صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
همه راه‌های روستایی زلزله‌زده باز است

همه راه‌های روستایی زلزله‌زده باز است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، سیدحسین میرشفیع مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور راه‌های روستایی در خصوص وضعیت راه‌های روستای مناطق زلزله زده به مهر گفت: در حال حاضر کلیه راه‌های روستایی استان‌های محل وقوع زلزله باز است و زمین لرزه شب گذشته آسیبی به هیچ کدام از راه‌های روستایی وارد نکرده است.
به گفته مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور راه‌های روستایی، تنها چند مورد ریزش سنگ در برخی راه‌های کوهستانی گزارش شده بود که با تلاش نیرو‌های اداره کل تعمیر و نگهداری راه‌های روستایی و فرعی سازمان راهدرای و حمل و نقل جاده ای، این سنگ‌ها از محل تردد روستاییان برداشته شده است.
گفتنی است در پی زمین لرزه شب گذشته، برخی راه‌های اصلی استان‌های زلزله زده به خصوص کردستان کرمانشاه و ایلام چند مورد ریزش کوه گزارش شده بوده که به گفته عبدالهاشم حسن نیا معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تمامی راه‌های اصلی نیز با تلاش نیرو‌های راهداری بازگشایی شده اند. تنها محور گردنه پاوه ـ. مریوان باقی مانده که این مسیر نیز در حال پاکسازی بوده و به زودی بازگشایی خواهد شد.
همچنین استاندار کردستان صبح امروز اعلام کرد: همه راه‌های روستایی این استان در حال حاضر باز هستند.

همچنین مطالعه کنید:

کارگران چند سال پس انداز کنند خانه می‌خرند؟

به گزارش کسب و کار نیوز، حمید نجف راهکارهای خانه دار شدن کارگران در شرایط …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *