صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
پایان عملیات ساخت مجتمع فرهنگی چندمنظوره شهر توره در استان مرکزی

پایان عملیات ساخت مجتمع فرهنگی چندمنظوره شهر توره در استان مرکزی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی، اصغر حمزه لویی گفت: با توجه به نیاز شهر جدید توره به بهره‌مندی از ساختمان‌های دولتی با کاربری‌های فرهنگی- مذهبی و آموزش‌های اجتماعی، احداث یک باب مجتمع جامع فرهنگی در خیابان مرکزی این شهر از سال ۱۳۹۰ در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ مترمربع با اعتباری حدود یک میلیارد تومان در دستور کار اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی قرار گرفت.
وی افزود: این مجتمع فرهنگی چندمنظوره در سه طبقه و در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ مترمربع در ۲۴۰۰ متر زیربنا احداث شده که ۱۲۰۰ متر آن مسجد و مابقی آن مجتمع فرهنگی است که از آن به عنوان مصلی این شهر نیز استفاده می‌گردد.
حمزه لویی هدف از احداث این طرح را رونق بخشیدن به حوزه‌های فرهنگ عمومی و افزایش سرانه دسترسی مردم منطقه به حسینیه و مراکز فرهنگی، ارتقاء شاخص‌های کمی و کیفی آموزش‌های اجتماعی عنوان کرد.
وی اضافه کرد: این پروژه شامل بخش‌هایی نظیر حسینیه آقایان و بانوان، کلاس‌های آموزشی، دفتر مدیریت، اتاق‌های اداری، تأسیسات، آشپزخانه است.

همچنین مطالعه کنید:

خودروسازان هر سه ماه می‌توانند درخواست افزایش قیمت بدهند

به گزارش کسب و کار نیوز، رضا شیوا در گفتگویی با اشاره به اینکه خودروسازان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *