صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
آسفالت ۵ کیلومتر از محور جیرفت – سه‌راهی بم در جنوب استان کرمان

آسفالت ۵ کیلومتر از محور جیرفت – سه‌راهی بم در جنوب استان کرمان

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان، عباس ثمره افزود: امید است با تخصیص اعتبار و دریافت قیر تا پایان امسال جاری ۱۲ کیلومتر از مسیر در دو لایه آسفالت و به بهره‌برداری برسد.
ثمره بیان کرد: باند دوم محور جیرفت – سه‌راهی بم به طول کلی ۴۷ کیلومتر در حوزه جنوب استان کرمان است که تاکنون ۲۵ کیلومتر آن به بهره‌برداری رسیده و عملیات اجرایی ۲۱ کیلومتر آن نیز در دست اقدام است و ۱ کیلومتر در محدوده تونل اسفند در حال مطالعه جهت برگزاری مناقصه می‌باشد.
وی اظهار کرد: اعتبار هزینه شده در این محور تاکنون ۳۵۰ میلیارد ریال و جهت تکمیل آن اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیارد ریال مورد نیاز است.
مدیر ساخت و توسعه راه‌ها با اشاره به نقش کلیدی این محور که یکی از محورهای شریانی در جنوب شرق محسوب می‌شود، افزود: این محور محل تلاقی سه استان کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان است که نقش اساسی در ترانزیت کالا از خلیج‌فارس به کشور افغانستان دارد، همچنین علاوه بر حمل مسافر و سایر کالاها بیشتر محصولات کشاورزی تولید شده از این محور به سایر بازارهای مصرف ارسال می‌شود.

همچنین مطالعه کنید:

بورس

شاخص بورس وارد فاز اصلاحی شد

به گزارش کسب و کار نیوز، در جریان یک ساعت نخست معاملات امروز بورس، بیش …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *