صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
شانه‌سازی ۱۴۲ کیلومتر از راه‌های استان همدان

شانه‌سازی ۱۴۲ کیلومتر از راه‌های استان همدان

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان، حمیدرضا پرورشی خرم در گفتگویی با اشاره با اقدامات انجام شده در این مدت گفت: رگلاژ ۳۶۴ کیلومتر از راه‌های شنی و رگلاژ و تسطیح دو هزار و ۶۲۶ کیلومتر از شانه راه‌های آسفالته از جمله این اقدامات است.
وی افزود: همچنین در این مدت اقداماتی چون پاک کردن و تنظیم قنوها با گریدر به میزان سه هزار و ۵۲۵ کیلومتر، ۱۷۵۲ مورد پاک‌سازی سطح راه از لاشه حیوانات و پاک‌سازی شانه و حریم راه از نخاله و زباله به میزان چهار هزار و ۹۰۰ کیلومتر انجام شده است.
پرورشی خرم ادامه داد: از دیگر اقدامات انجام شده در این مدت، تنقیه و لایروبی هزار و ۵۱ پل و تعمیر، مرمت، احداث و تعریض ۳۲ پل بوده است.
معاون راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان، اصلاح ۱۶ مورد پیچ‌های خطرناک، ۱۵ مورد اصلاح تقاطع‌ها و ۵۲ مورد ترانشه‌برداری راه‌های استان را از دیگر اقدامات انجام شده برشمرد.
این مسئول تصریح کرد: اولویت کار در بخش راهداری، ارتقای ایمنی و نگهداری راه‌ها به عنوان ثروت ملی است و می‌تواند نقش مهمی در ایجاد امنیت جاده‌ای ایفا کند.

همچنین مطالعه کنید:

کارگران چند سال پس انداز کنند خانه می‌خرند؟

به گزارش کسب و کار نیوز، حمید نجف راهکارهای خانه دار شدن کارگران در شرایط …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *