صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
افزایش تولید گاز و گازرسانی به شهرها و روستاها نوعی غرور ملی است

افزایش تولید گاز و گازرسانی به شهرها و روستاها نوعی غرور ملی است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شانا، اسدالله قره خانی، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با بیان این‌که صنعت نفت، پس از برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) موفقیت‌های خوبی به دست آورده است، گفت: متاسفانه تحریم‌ها، صنعت نفت ایران را نشانه گرفته بود، نفت صادر می‌کردیم، اما پول آن باز نمی‌گشت و محدودیت‌هایی نیز در فروش نفت به‌وجود آمد، اما پس از برجام در مدت کوتاهی فروش و صادرات نفت ایران ۲ برابر شد.
وی افزود: هم اکنون مشتریان نفت ایران افزایش یافته است و بسیاری از کشورها اشتیاق فراوانی برای حضور در صنعت نفت ایران دارند.
قره خانی با بیان این‌که قراردادهای جدید نفتی، نقشه راه آینده و پشتوانه‌ای برای جذب سرمایه در این صنعت است، تصریح کرد: عملکرد وزارت نفت با توجه به برخی مشکلات و محدودیت‌های اقتصادی قابل قبول است.
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به این که افزایش تولید گاز و همچنین گازرسانی شهری و روستایی در کشور نوعی غرور ملی به شمار می‌آید، ادامه داد: امروز مجموعه صنعت نفت از ناامیدی و نبود انگیزه ناشی از نبود سرمایه در حال خارج شدن است.

همچنین مطالعه کنید:

تداوم گران فروشی در بازار لوازم خانگی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، این سایت، سامانه اطلاع رسانی قیمت کالا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *