صفحه اصلی / عملیات ساختمانی در پلاسکو آغاز شود

عملیات ساختمانی در پلاسکو آغاز شود

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایلنا، جلسه هم‌اندیشی درباره حادثه پلاسکو و مشکلات نوسازی ساختمان پلاسکو چندی پیش توسط معاونت نظارت شورا برگزار شد. در این جلسه علیرضا محجوب،  رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای شهر، محمد سعیدی‌کیا رئیس بنیاد مستضعفان (مالک ساختمان) و محمدمهدی حجت معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران، پیروز حناچی معاون عمرانی شهرداری تهران و اعضای هیئت مدیره ساختمان‌های شمالی – جنوبی پلاسکو حضور داشتند و مشکلات و مطالبه‌های آنها بررسی شد.
بر اساس صورت جلسه‌ای که به تازگی منتشر شده است در این جلسه اعضای شورای شهر به شهرداری تهران پیشنهاد داده‌اند که اقدامات لازم را جهت صدور نقشه در محل مذکور با حفظ حقوق بهره‌برداران و مالکان به عمل آورد.
در این صورتجلسه آمده است:
"مقرر شد شهرداری تهران اقدامات لازم را جهت صدور نقشه و مجوزهای لازم در خصوص عملیات ساختمانی در محل مذکور با حفظ حقوق مکتسبه بهره‌برداران و مالک به عمل آورند."
افشین حبیب‌زاده،‌ معاون نظارت شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره این پیشنهاد گفت: این صورت جلسه برای شهردار تهران ارسال شده است و نتیجه‌ای  جلسه‌ هم‌اندیشی است که در مهر ماه برگزار شد. البته مصوبه شورا نبوده و یک پیشنهاد است و اکثریت شورا آن را امضا کردند.
 او ادامه داد: این پیشنهاد به به شهرداری ابلاغ شده است و پیشبرد مسائل پلاسکو را جلو خواهد انداخت.

همچنین مطالعه کنید:

mine

کاهش ٧.٢ واحد درصدی تورم سالانه در بخش معدن

به گزارش  کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *