صفحه اصلی / آغاز تعمیرات اساسی در پالایشگاه لاوان

آغاز تعمیرات اساسی در پالایشگاه لاوان

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شانا, مدیرعامل این شرکت گفت: این تعمیرات با هدف ارائه محصولات با کیفیت و خدمات پایدار، افزایش سطح دسترسی تجهیزات و حفظ ظرفیت تولید آغاز شده است.
محمدعلی اخباری افزود: برنامه تعمیرات اساسی پس از ۴ سال فعالیت مستمر با هدف بهسازی و نوسازی تجهیزات و دستگاه‌های واحد بنزین سازی و با رعایت همه مسایل ایمنی انجام می شود و پس از آن واحد بنزین سازی  با نهایت دقت در خط تولید مجدد قرار خواهد گرفت.
وی تاکید کرد: رعایت اصول و موازین بهداشت، ایمنی و محیط زیست و همچنین بهره گیری از خدمات نیروهای متخصص، با تجربه و کارآمد و انجام کار کیفی، سرعت مطلوب و مطابق برنامه پیش بینی شده از الزامات انجام این تعمیرات اساسی است.
اخباری با اشاره به اهداف این تعمیرات اساسی، اظهار کرد: تعمیرات اساسی یادشده با هماهنگی و همکاری همه واحدهای پالایشگاه لاوان انجام می شود که تاکنون نیز مقدمات کار از جمله تهیه نقشه مهندسی، تهیه و تامین مواد و تجهیزات مورد نیاز، تامین نیروی انسانی و شناسایی موانع انجام و برنامه ریزی لازم صورت گرفته است.
این عملیات با اقداماتی از جمله اجرای عملیات کک سوزی و احیای کاتالیست واحد ریفرمینگ و طرح‌های بهبود و تعویض کاتالیست راکتور واحد تصفیه با هیدروژن ، انجام بسیاری از فعالیت‌های بازرسی روی برج‌ها و ظروف‌، مبدل‌ها‌، کوره‌ها‌، پمپ‌ها و… انجام و واحد برای فعالیت در ۴سال آینده و قرارگیری در خط تولید آماده و مهیا می‌شود.
واحدتبدیل کاتالیستی پالایشگاه لاوان وظیفه تولید بنزین مرغوب با درجه اکتان (خوش سوزی) بالا برای موتورهای بنزینی را بر عهده دارد و همچنین این واحد بخشی از خوراک واحدهای جانبی را نیز تامین می کند.

 

همچنین مطالعه کنید:

motivationandsuccessbodyimage

وعده درمانی در اکوسیستم استارت آپی

مینا حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، رکود اکوسیستم استارت‌آپی ایران و شدت گرفتن مهاجرت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *