صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
کیفیت داوری بازی با سایپا خوب نبود

کیفیت داوری بازی با سایپا خوب نبود

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، مهدی تارتار پس از شکست ۳ بر ۲ تیم پارس جنوبی برابر سایپا در جام شهدا اظهار داشت: این مسابقات بسیار باارزش است و می توانیم یاد و خاطره شهدا را گرامی داریم. امنیت و آرامش کنونی مان را مدیون جانفشانی و رشادت شهدا هستیم.
سرمربی پارس جم تأکید کرد: بازی خوبی بود، هر دو تیم عملکرد خوبی داشتند اما کیفیت تیم داوری خوب نبود.
وی در پاسخ به این سوال که چرا بازیکنی مثل پورامینی از ابتدا در ترکیب نبود، گفت: ما می خواستیم چند بازیکن تیم خود را محک بزنیم. البته نمی خواهم باختمان را توجیه کنیم. همه ما یک تیم هستیم اما امروز جابجایی های زیادی در ترکیب صورت گرفت و همین مسئله باعث ناهماهنگی شد.
تارتاردر مورد شگفتی سازی پارس جنوبی نیز افزود: ما تلاش می کنیم که نتایج خوبمان را در لیگ ادامه دهیم، اما تیم تازه وارد لیگ هستیم و  خیلی دیگر از تیم ها نسبت به بازیکنان ما شناخت کافی نداشتند. در نیم فصل دوم کار تیمی ما به مراتب سختتر خواهد شد اما تلاش می کنیم نتایج خوبی را که تا به امروز گرفته ایم را ادامه دهیم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: این بازی ها برای آماده سازی تیم ما است و یک نکته بسیار مثبت برای چهار تیمی است که در این جام حضور دارند و می توانند با آمادگی کامل به لیگ بازگردند.

 

همچنین مطالعه کنید:

شمارش معکوس اخذ مالیات از خانه های خالی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در جلسه علنی مذکور با ۱۵۰ رأی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *