صفحه اصلی / 15 هزار دستگاه اتوبوس برای بازگشت زائران اربعین در مهران اختصاص یافت

15 هزار دستگاه اتوبوس برای بازگشت زائران اربعین در مهران اختصاص یافت

به گزارش کسب و کار نیوز نوراله دلخواه با بیان اینکه در ستاد اربعین کشور 30 هزار دستگاه اتوبوس برای بازگشت زائران پیش بینی شده است، اظهارداشت: از این تعداد 15 هزار دستگاه برای بازگشت زائران از مرز مهران اختصاص یافته که روزانه حدود 3 هزار دستگاه زائران را از مرز مهران به اقصی نقاط کشور انتقال دهند.
وی با اشاره به اینکه متوسط افزایش تردد در محورهای مواصلاتی استان در ایام اربعین امسال نسبت به سال گذشته 32 درصد بوده است، افزود: در این ایام، با توجه به عدم تکمیل جاده اصلی صالح آباد – مهران، بیشترین افزایش تردد در مسیر ملکشاهی – مهران بوده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام به استقرار 20 اکیپ راهداری در نقاط مختلف استان برای کمک رسانی در زمان بروز حوادث احتمالی و آماده باش به 14 اکیپ دیگر در مسیرهای مواصلاتی استان اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: راهدارخانه های استان نیز در حال آماده باش بوده و در مواقع اضطراری به زوار اربعین اسکان داده و از آنان پذیرایی خواهند کرد.
نوراله دلخواه رفع نقاط حادثه خیز در مسیرهای مواصلاتی استان را از مهمترین اقدامات این دستگاه اجرایی عنوان و تصریح کرد: نقاط حادثه خیز در بسیاری از مسیرها، همچون ترشاوه – ملکشاهی رفع شده و یا با استفاده از گارد ریل و یا ایجاد خاکریز و تعریض جاده، ایمن سازی شده اند.
وی در پایان یادآور شد: از رانندگان و زوار می خواهیم که در هنگام رانندگی قوانین را رعایت کرده و به حقوق دیگران احترام بگذارند و زمان بازگشت خود را طوری تنظیم نمایند که بتوانند به راحتی به شهرهای مقصد بازگردند.

 

همچنین مطالعه کنید:

فاجعه در میانکاله

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، مشاهده تصاویر این تالاب ما را به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *