صفحه اصلی / تجهیزات پخش زنده از سوی AFC به فدراسیون فوتبال ایران ارائه شد

تجهیزات پخش زنده از سوی AFC به فدراسیون فوتبال ایران ارائه شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر،  وب سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشت: «فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران از ابتکارات رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا بهره‌های زیادی برده است، به خصوص در زمینه پخش مستقیم بازی‌های لیگ.
هرساله حداقل ۵ هزار مسابقه فوتبال در این کشور برگزار می‎شود، از بالاترین سطح لیگ تا تورنمنت‌های گروه‌های سنی پایین‎تر، هم برای زنان و هم مردان. این یعنی این مسابقات پتانسیل زیادی برای پخش مستقیم دارند و افراد زیادی آن‌ها را تماشا خواهند کرد. این موضوع باعث می‎شود حتی بازی‌ها بیرون از ایران هم بیشتر شناخته شوند.
سمیناری برای مقامات و اصحاب رسانه فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران برگزار شد و آموزش‌های لازم در این زمینه و برای استفاده درست از این سیستم داده شد. تجهیزاتی هم به فدراسیون فوتبال ایران ارائه شد شامل یک دوربین، وسیله پخش بازی و یک سه پایه. همچنین یک کانال پخش مستقیم روی mycujoo.tv برای فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران ایجاد شد.
قبل از معرفی رسمی سرویس پخش، قرار است فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران از ورزشگاه‌های این کشور بخواهد تا تجهیزات مورد نیازشان را لیست کنند و آن را به کنفدارسیون فوتبال آسیا ارائه دهد.»
این گزارش به دنبال آن منتشر شده است که مسئولان فدراسیون فوتبال در چند دیدار اخیر لیگ برتر و جام حذفی اجازه حضور دوربین های تولید محتوای تلویزیون به ورزشگاه را نداده اند و تنها دوربین های پخش زنده در ورزشگاه حضور داشتند که احتمالا با شرایطی که کنفدراسیون فوتبال آسیا ایجاد کرده است دوربین پخش زنده هم برای ورود به ورزشگاه با مشکل مواجه خواهند شد.

همچنین مطالعه کنید:

معرفی استارت آپ «باسلام»

🔹«باسلام»، پلتفرم خرید از تولیدکننده‌ ایرانی است. تولیدکنندگان می‌توانند در باسلام غرفه رایگان بسازند و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *