صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
جزئیات جلسه بررسی مشکلات پروژه آماده‌سازی و راه دسترسی گلستان‌شهر بجنورد

جزئیات جلسه بررسی مشکلات پروژه آماده‌سازی و راه دسترسی گلستان‌شهر بجنورد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان شمالی، آقای مصطفی‌زاده مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی در حاشیه این جلسه عنوان کرد: هدف از برگزاری این جلسه، رفع موانع مالی و مشکلات اجرایی پروژه و تقویت و تسریع و تصمیم‌گیری نحوه ادامه فعالیت و اتمام عملیات اجرایی پروژه‌های آماده‌سازی و راه دسترسی گلستان شهر است.
وی گفت: در این جلسه که مدیران سازمان ملی زمین و مسکن و مدیران بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور حضور داشتند، ضمن بررسی پیشرفت فیزیکی آماده‌سازی گلستان شهر و موانع و مشکلات پیش رو، تصمیماتی در خصوص ادامه عملیات آماده‌سازی تا تکمیل عملیات اجرایی و بهره‌مندی ساکنین محترم گلستان شهر اتخاذ شد.
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی به پیشرفت فیزیکی هر یک از پروژه‌ها اشاره کرد و افزود: پیشرفت فیزیکی آماده‌سازی گلستان شهر ۶۰ درصد و پیشرفت فیزیکی راه دسترسی به گلستان شهر بجنورد ۸۰ درصد است.
لازم به یادآوری است که پیمانکار پروژه آماده‌سازی و راه دسترسی گلستان شهر اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان است و مقرر شد هرچه زودتر آماده‌سازی به اتمام برسد.
در پایان، اعضای جلسه از کل پروژه گلستان شهر بجنورد بازدید کردند.

همچنین مطالعه کنید:

برقراری پروازهای “هما” از تهران به استانبول

به گزارش کسب و کار نیوز، پرواز تهران به مقصد استانبول در روزهای دوشنبه و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *