صفحه اصلی / خدمات رسانی ۲۴ ساعته به زوار حسینی

خدمات رسانی ۲۴ ساعته به زوار حسینی

یونس حواسیان در راستای اقدامات انجام شده برای زوار حسینی گفت: امسال بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار زائر به عتبات عالیات سفر کرده‌اند. ازطرفی مرز مهران بزرگ ترین پارکینگ کشور است که با کمک فرماندهی استان، تمامی امکانات و تجهیزات در این مرز برای تسهیل در رفت و آمدها مهیا شده و در بحث پارکینگ و آبرسانی هیچ مشکلی نخواهیم داشت.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از اتاق اصناف ایران، حواسیان اضافه کرد: در بحث خدمات رسانی و پذیرایی امسال نیز اقدامات خوبی انجام شده و و بیش از ۲۰۰ موکب در سراسر استان و مهران فعالیت خواهند کرد. این موکب ها در زمینه اسکان و توزیع نهار، شام و صبحانه به زائران حسینی، ۲۴ ساعته به خدمت رسانی مشغول هستند.
گفتنی است؛ استان ایلام با در اختیار داشتن ۴۲۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق، یکی از مهم ترین استان های کشور محسوب می شود. ازسویی مرز مهران در این استان نیز یکی از مهمترین مرزهای منتهی به کشور عراق است که این روزها آماده خدمت رسانی به زائران حسینی است. اما با اینکه از سال ها پیش همواره خیل عظیمی از مردم برای زیارت به کشور عراق سفر می کنند، اما این افزایش تعداد تاکنون نتوانسته بر خدمات ارائه شده در این مرز تاثیر منفی داشته باشد

همچنین مطالعه کنید:

SAIPA

پیش فروش دو محصول سایپا از فردا + شرایط

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از خودروبانک؛ در طرح پیش فروش گروه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *