صفحه اصلی / عملکرد و صورت های مالی منتهی به 30 اسفند 1395 تصویب شد

عملکرد و صورت های مالی منتهی به 30 اسفند 1395 تصویب شد

در این جلسه که به ریاست دکتر سعید قربانی به عنوان رئیس و آقایان مجید شایسته و دکتر حسن رضا دلیری به عنوان نُظار و محمدرضا مجدرضایی به عنوان منشی و با حضور مدیر عامل و نمایندگان بیمه مرکزی و سازمان های حسابرسی و بورس برگزار شد، عملکرد شرکت و صورت‌های مالی منتهی به 30 اسفند ۱۳۹5 مورد بررسی قرار گرفت و با کثریت آراء به تصویب رسید.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی بیمه آرمان، در این جلسه علیرضا بیانیان مدیر عامل به ارائه گزارشی از عملکرد و دستاوردهای بیمه آرمان در سال ۱۳۹۵ پرداخت. بیانیان بخشی از اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در سال ۱۳۹۵ را اصلاح ترکیب پرتفوی، جذب اکانت های جدید، پیگیری وصول مطالبات معوق، تکمیل قراردادهای بانک مسکن، اصلاح فرایندها و دستورالعمل ها وکاهش و برگشت قابل توجه هزینه های جاری شرکت برشمرد.
وی همچنین از افزایش سرمایه شرکت از 120 میلیارد تومان به 150 میلیارد تومان تا پایان سالجاری و در نهایت به 200 میلیارد تومان طی یک برنامه دو ساله خبر داد.
مدیر عامل بیمه آرمان در پایان از سهامداران، کارکنان، مدیران، معاونان و اعضای هیأت مدیره شرکت در طول این مدت قدردانی کرد و گفت: همه همکارانم با تلاش های شبانه روزی خود و بدون هیچ چشم داشتی این کارنامه یکساله شرکت را رقم زدند و امیدواریم با بررسی و تصویب گزارش حسابرس و بازرس قانونی، تلاش ایشان مورد تأیید و تقدیر قرار بگیرد تا با انگیزه بیشتری اهداف شرکت را تحقق بخشند و جایگاه شرکت را ارتقاء دهند.  
بر اساس گزارش هیأت مدیره، این شرکت در سال 1395 حدود 230،2 میلیارد ریال حق بیمه تولید کرده است که در مقایسه با سال قبل از آن 6 درصد کاهش داشته است.  از این رقم، 211 میلیارد ریال بصورت مستقیم (8/8 درصد) و 163 2 میلیارد ریال (2/91 درصد) بصورت غیر مستقیم تولید شده است.
همچنین خسارت پرداختی سال 1395 مبلغی حدود  506 1 میلیارد ریال است که در مقایسه با سال قبل از آن، 1 درصد کاهش داشته است. نسبت خسارت سال1395 نیز، معادل 68 درصد بود  که در مقایسه با سال قبل از آن 4 درصد رشد داشته است.
براساس عملکرد12ماهه منتهی به 30/12/1395 این شرکت همچنین مبلغ 100,150 میلیون ریال سود خالص شناسایی کرده است که مبلع 10 ریال سود برای هر سهامدار تصویب شد.
در این جلسه همچنین مؤسسات حسابرسی آزموده کاران و بهراد مشار به عنوان حسابرسان اصلی و علی البدل (پس از تأیید بیمه مرکزی ج.ا.ا ) و روزنامه دنیای اقتصاد نیز به عنوان روزنامه رسمی شرکت تعیین و انتخاب شدند.

 

همچنین مطالعه کنید:

b

درمان افسردگی با تغذیه سالم

  به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، بررسی‌ها نشان می‌دهد مصرف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *