صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
حجی‌زواره: چهارگوشه‌ی شیاپچانگ را بوسیدم اما تا گرند پری صبر می‌کنم!

حجی‌زواره: چهارگوشه‌ی شیاپچانگ را بوسیدم اما تا گرند پری صبر می‌کنم!

مسعود حجی زواره در گفت و گو با ایسنا، در مورد بوسیدن چهار گوشه‌ی شیاپچانگ گفت: آن حرکت را انجام دادم (چهار گوشه‌ی رینگ را بوسیدم) اما تا مسابقات فینال گرندپری صبر می‌کنم.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا،‌ از صبح امروز (شنبه، ۱۳ آبان) رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندوی ایران برای حضور در رقابت‌های گرنداسلم، با برگزاری دیدارهای انتخابی بین ۱۵ تکواندوکار در حال پیگیری است. نفرات برتر این مسابقه‌ها به نخستین دوره‌ی رقابت‌های گرنداسلم تکواندو اعزام می‌شوند.
اما در این رقابت‌ها، مسعود حجی‌زواره تکواندوکار وزن منفی ۸۰ کیلوگرم ایران، در راند اول مسابقه خود پس از گذشت چند ثانیه، چهار گوشه زمین را بوسید تا ظاهرا از دنیای قهرمانی در این رشته خداحافظی کرده باشد، البته این موضوع از سوی حجی ‌زواره این‌گونه توضیح داده شد که او خداحافظی نکرده و تا گرندپری هم‌چنان در خدمت تیم ملی خواهد بود.
حجی‌زواره پیش از این مدال طلای تکواندوی بازی‌های آسیایی اینچئون، طلای قهرمانی جهان ۲۰۱۵ چلیابینسک، طلای قهرمانی آسیا ۲۰۱۰ آستانه و نقره‌ی قهرمانی آسیا ۲۰۱۲ ویتنام را در کارنامه دارد.

همچنین مطالعه کنید:

مرتضی افقه

زنگ خطر فقر مطلق

سرمقاله-  اما می توان گفت از سال ۸۴ به این سو که تنش های بین …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *