صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
تارتار: کی‌روش به بازیکنان ما نگاه مثبت دارد/ صحبت درباره جادوگری خنده‌دار است

تارتار: کی‌روش به بازیکنان ما نگاه مثبت دارد/ صحبت درباره جادوگری خنده‌دار است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، مهدی تارتار پس از حضور در رختکن تیم ملی و جلسه‌ای که با کارلوس کی‌روش داشت، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از کی‌روش تشکر می‌کنم که من را در تمرین امروز پذیرفتند. او مربی بزرگی است. این که کی‌روش من را به رختکن دعوت می‌کند و با من منطقی صحبت می‌کند، یک الگو برای ما محسوب می‌شود. با هم درباره تمام مسائل و بازیکنان تیمم صحبت کردیم. او نسبت به بازیکنان تیم ما نگاه مثبتی داشت و از آن‌ها تعریف کرد. ان‌شاء‌الله در اردوهای بعد با نظر کی‌روش، بازیکنان ما هم حضور داشته باشند.
او درباره دلخوری‌اش به خاطر دعوت نشدن بازیکنان پارس جنوبی به تیم ملی تصریح کرد: من دلخور نشده بودم. من دوستانه درخواست کردم که بازیکنان ما را هم ببینند. همه بازیکنان کشور نزد کی‌روش پروفایل دارند و او تمام بازیکنان را زیر نظر دارد. کی‌روش به یکسری مسائل اشاره کرد که منطقی بود.
سرمربی پارس جنوبی درباره اظهارات سپیدرودی‌ها پس از شکست مقابل اپارس جنوبی و نسبت دادن جادوگری به تیم تارتار، گفت: من درباره تیم‌های دیگر و مسائل حاشیه‌ای صحبت نمی‌کنم. صحبت درباره مسائلی مثل جادوگری خنده‌دار است.

همچنین مطالعه کنید:

تولید سالانه ۱ میلیون تن تخم مرغ در کشور

به گزارش کسب و کار نیوز، ملک نیا مدیرکل امور دفتر طیور وزارت جهاد کشاورزی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *