صفحه اصلی / تا شب گذشته 2 میلیون و 180 هزار ویزا برای زائران اربعین حسینی صادر شده است

تا شب گذشته 2 میلیون و 180 هزار ویزا برای زائران اربعین حسینی صادر شده است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، حسین ذوالفقاری با بیان اینکه تا غروب روز دوشنبه هفته جاری صدور ویزا برای زائرین اربعین حسینی ادامه خواهد داشت، گفت: کسانی که ویزا نگرفته اند در این فرصت کوتاه هر چه زودتر از طریق شرکت‌های مجاز و سامانه سماح در این زمینه اقدام کنند.
وی اظهار کرد: بر اساس آمار اعلام شده تا ساعت 11:30 امروز حدود یک میلیون و 400 هزار زائر از اول ماه صفر تا کنون از مرز خارج شده‌اند و حدود 200 هزار نفر نیز به کشور بازگشته‌اند.
این مقام مسئول در ستاد مرکزی اربعین با بیان اینکه به تدریج بازگشت زائران اربعین  حسینی از عراق در حال افزایش است و به نظر می‌رسد که روند رفت و آمد این عزیزان روند منظمی را به خود گرفته است و به احتمال زیاد ازدحام‌های دفعی سال‌های گذشته را کمتر خواهیم داشت، خاطرنشان کرد: در حال حاضر تردد در جاده‌ها و مرزها به صورت روان ادامه دارد و نیروی انتظامی کلیه مسیرها را پوشش داده است.
وی در ادامه ی  مصاحبه با رادیو اربعین با بیان اینکه سال‌های گذشته با پدیده‌ای به نام حضور بدون ویزا برخی از زائران در مرزها مواجه بودیم افزود: امسال عبور افراد بدون ویزا امکان پذیر نیست و اگر چنین اتفاقی صورت بگیرد این موضوع منجر به بسته شدن مرز از سوی عراقی‌ها می‌شود.
ذوالفقاری گفت :تا کنون چند هزار نفر بدون ویزا به مرز مراجعه کرده‌اند ولی بازگردانده شده‌اند.
وی تاکید کرد: مردم بدانند که نیروی انتظامی در سال جاری به صورت بسیار جدی  جلوی خروج زائران بدون ویزا را خواهد گرفت.

همچنین مطالعه کنید:

bazare kar

مخالفت کارگران با منطقه ای شدن دستمزد

ثمانه نادری به گزارش کسب و کار نیوز، از آنجایی که افزایش  ۲۰ درصدی دستمزد نیز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *