صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
احداث تقاطع غیر همسطح سنجان در استان مرکزی سرعت می‌گیرد

احداث تقاطع غیر همسطح سنجان در استان مرکزی سرعت می‌گیرد

با هماهنگی‌های صورت گرفته و حمایت استانداری و سایر دستگاه‌های اجرایی احداث این تقاطع با سرعت بیشتری پیگیری می‌شود.به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی، شارقی در این بازدید گفت: ورودی شهر سنجان به سبب واقع شدن در مسیر محور اراک-بروجرد که یکی از کریدورهای ترانزیتی حمل نقل کالا و مسافر غرب کشور است، جزء پرترددترین راه‌ها و یکی از نقاط پرحادثه استان به سبب نبود دید کافی رانندگان محسوب می‌گردد.
وی گفت: این پل به طول ۵۷۶ متر و عرض تمام شده ۱۱/۷۰ متر دارای ۱۴ پایه بتنی و عرشه فلزی به طول ۳۹۳ متر که با ۱۳ دهانه ۲۴ متری و ۲ دهانه ۴۰ متری جهت دوربرگردان‌های مورد نیاز در نظر گرفته شده است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی ادامه داد: در حال حاضر بتن‌ریزی فونداسیون و همچنین آرماتوربندی پایه‌های اول تا پنجم انجام شده و عملیات قالب‌بندی سایر پایه‌ها که دارای خاصیت خود لرزانندگی در راستای بهبود کیفیت بتن است نیز در حال انجام است.
وی در پایان گفت: رقم قرارداد این پروژه بالغ بر ۱۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان می‌باشد و در حال حاضر دارای ۲۱ درصد پیشرفت فیزیکی است.

همچنین مطالعه کنید:

حمید دیهیم

شرط ضد تورمی بودن رشد بورس

سرمقاله-  بنابراین اشکال در طرز استفاده از منابع مالی جذب شده است نه ورود نقدینگی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *