صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
امری: کارمان هنوز تمام نشده است

امری: کارمان هنوز تمام نشده است

 

به‌ گزارش ‌کسب وکار نیوز به نقل از  اکیپ، پاری ‌سن‌ ژرمن در دور برگشت لیگ قهرمانان اروپا جشنواره گل به راه انداخت و توانست با ۵ گل اندرلخت را در هم کوبد.
ستاره پاریسی ها در این دیدار کورزوا، مدافع این تیم بود که توانست هت تریک کند.
امری از پیروزی که تیمش به دست آورد خوشحال است. سرمربی پاری ‌سن‌ ژرمن در نشست خبری بعد از بازی، گفت‌: بسیار خوشحالم که توانستیم در این دیدار با این نتیجه‌ قاطع به پیروزی برسیم و صعود خود را به دور بعد نهایی کنیم. با این پیروزی روند خوب ما ادامه‌  پیدا کرد.
او ادامه‌ داد: پاری ‌سن‌ ژرمن بازیکنان باکیفیت و خوبی در اختیار دارد و می‌تواند  به شکست ناپذیری خود ادامه‌  دهد. امیدوارم که در دیدارهای بعدی هم به این روند خود ادامه دهیم. بازی خوبی بود و نتیجه هم نشان داد که تیم ما شایسته پیروزی است.
سرمربی پاری ‌سن‌ ژرمن در پایان صحبت‌های خود همچنین درباره هت تریک کورزوا ، ‌اضافه کرد: برای او بسیار خوشحال هستم که توانست چنین شب درخشانی را پشت سر گذارد. کورزوا، یک مدافع گلزن است و می‌تواند  به این روند خوبش ادامه‌  دهد.
 
 

همچنین مطالعه کنید:

مرتضی افقه

ناتوانی دولت در کنترل قیمت ها

دولت به دلیل دسترسی به ارز، تنها کاری که می توانسته است انجام دهد، این …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *