صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
آزمون: وظیفه‌ام بود در این جمع حاضر شوم/ ووشو از رشته‌های پر مدال ایران است

آزمون: وظیفه‌ام بود در این جمع حاضر شوم/ ووشو از رشته‌های پر مدال ایران است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، سردار آزمون چهارشنبه شب در جمع ملی پوشان ایران در کازان حاضر شد و ضمن آرزوی موفقیت برای تیم ملی ووشو در رقابت‌های جهانی گفت: بسیار خوشحالم که در جمع ملی پوشان ووشوی ایران هستم و وظیفه‌ام بود که در این جمع دوست داشتنی حضور یابم.
وی افزود: ووشو از رشته‌های مدال‌آور ایران در مسابقات  بین‌المللی است و زمانی که متوجه حضور تیم ایران در شهر کازان شدم در جمع این قهرمانان حضور یافتم. آروز می‌کنم تا دست پر به ایران بازگردید و البته اطمینان دارم که مدال‌های خوبی را هم برای ورزش ایران به ارمغان می آورید.
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: ورزش‌هایی که موجب شادی مردم ایران می‌شوند برایم ارزش زیادی دارند که ووشو نیز از همین رشته‌ها است.
تیم ملی ووشوی ایران به منظور حضور در رقابت‌های ووشوی قهرمانی جهان راهی روسیه شده است. همچنین آخرین مرحله اردوی تیم ملی ووشو به منظوری آماده‌سازی نهایی ملی‌پوش در شهر میزبان این رقابت‌ها(کازان) پیگیری می‌شود.
این مسابقات از هفتم مهر آغاز شده و تا یازدهم مهرماه ادامه خواهد داشت. تیم ملی ایران نیز در دو بخش ساندا و تالوی، مردان و زنان به مصاف حریفان خواهد رفت.

همچنین مطالعه کنید:

خروج تدریجی تازه واردها از بورس

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، رکوردهای صعودی پی‌درپی شاخص بورس، حمایت تمام …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *