صفحه اصلی / آمادگی اتوبوسرانی گلستان برای اربعین حسینی

آمادگی اتوبوسرانی گلستان برای اربعین حسینی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان، ایوب میرشاهی در جلسه ای که به منظور هماهنگی با شرکت‌های اتوبوسرانی استان برای این سفر معنوی در محل سالن اجتماعات اداره‌کل برگزار شد، به مدیران این شرکت‌ها تاکید کرد: عمر ناوگان این بخش مناسب است و نیاز به  نوسازی در آنها دیده نمی‌شود اما برای این که ایران اسلامی در این ایام در برابر چشمان جهانیان قرار دارد، سلامت فنی و تجربی ناوگان و رانندگان، مساله مهمی است که باید مورد توجه دقیق باشد.
وی از مسایل مورد توجه دیگر در این حوزه را، رعایت و احترام به مقررات و قوانین راهنمایی و رانندگی بیان کرد و گفت: کاهش تصادفات و تلفات جاده ای هدف اصلی در این سفر است و برای دستیابی به این هدف و همچنین، تحقق تاکیدات مقام معظم رهبری در این بخش، همت و دقت نظر مجموعه را می طلبد.
همفکری و تعامل بیشتر با یکدیگر و با سازمان های زیرمجموعه و سنجیده عمل کردن برای تنظیم قراردادهای کاری و پایبندی به آنها از تاکیدات دیگر این مسئول گلستانی بود.
در ادامه این نشست هر یک از مدیران شرکت های اتوبوسرانی، درخواست های خود را برای برقراری سفر معنوی ایمن در این ایام بیان کردند و راهکارهای لازم برای آنها اعمال شد.
سال گذشته ۷۲۰ دستگاه اتوبوس در هنگام اربعین حسینی از استان گلستان به مرز مهران اعزام شد و امسال نیز پیش بینی می‌شود نسبت به سال گذشته افزایش داشته باشیم.

همچنین مطالعه کنید:

حضور همراه اول دیجیتال در نمایشگاه الکامپ مشهد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *