صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
لبرون جیمز: ترامپ از ورزش برای ایجاد تفرقه بین آمریکایی‌ها استفاده می‌کند

لبرون جیمز: ترامپ از ورزش برای ایجاد تفرقه بین آمریکایی‌ها استفاده می‌کند

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از BBC، لبرون جیمز که پیش از این ترامپ را یک مفت خور خوانده بود دوباره درباره رفتارهای ناشایست و نژاد پرستانه ترامپ در قبال ورزشکاران آمریکایی اظهار نظر کرد.
ترامپ هفته‌ گذشته درباره ورزشکاران NFL که به هنگام پخش سرود ملی آمریکا در اعتراض به خشونت علیه سیاه پوستان زانو زده بودند، اعلام کرده بود که باید آن‌ها اخراج شوند.
ترامپ هم‌چنین در پاسخ به استفن کری که گفته بود علاقه‌ای به رفتن به کاخ سفید و ملاقات با ترامپ ندارد گفته بود که اگر کری شک دارد ملاقات لغو می‌شود و او باید افتخار کند که به کاخ سفید می‌رود.
لبرون جیمز دیروز در کنفرانس خبری خود درباره ترامپ، گفت‌: آن چه که من را ناراحت می‌کند این حقیقت است که او از ورزش برای ایجاد فاصله و تفرقه بین ما استفاده می‌کند. ورزش فوق‌العاده‌ است. ورزش می‌تواند کارهای زیادی برای افراد مختلف از نژاد و رنگ و مذهب مختلف انجام دهد. ورزش می‌تواند بیش از هر چیز انسان‌ها را به هم نزدیک کند. من تا زمانی که در این زمینه  فعالیت دارم نمی گذارم یک نفر با هر قدرتی و با هر تاثیری از ورزش برای ایجاد تفرقه استفاده کند.
جیمز در ادامه‌ اظهار کرد که ترامپ یکی از قدرتمندترین افراد در جهان است و نمی‌داند که چه قدرتی برای رهبری آمریکا دارد.
او در ادامه‌ افزود: ترامپ نمی‌داند که چه تعداد از بچه‌ها در آمریکا با هر نژادی به رییس‌جمهور آمریکا نگاه می‌کنند تا از طریق او تشویق شوند. این باعث می‌شود که من بسیار از این شرایط ناراحت شوم.
جیمز هم‌چنین در پاسخ به این جمله ترامپ که گفته بود زانو زدن در هنگام پخش سرود ملی ارتباطی به نژاد ندارد و احترام به کشور است، گفت‌: این کار بی‌احترامی به پرچم و مردم کشور نیست. این مربوط به برابری و آزادی بیان‌ می‌شود.
جیمز درباره کالین کوپرنیک، بازیکن NFL که برای اولین‌بار اعتراض کرد و در حال‌ حاضر هیچ تیمی با او قرارداد امضا نمی‌کند، گفت‌: من امیدوارم که کوپرنیک همان طور قوی باقی بماند. از اتفاقی که برای او افتاد بسیار ناراحتم اگر یک تیم NFL داشتم همین الان با او قرارداد امضا می‌کردم.
جیمز در ادامه‌ اعلام کرد که این مردم آمریکا هستند که کشور را اداره می‌کنند نه یک نفر. او در این باره افزود: آمریکا آزاد است اما هنوز هم ما مشکلاتی داریم. زمانی که این مشکلات پیش می‌آید باید کنار هم باشیم، زیرا این مردم هستند که کشور را اداره می‌کنند نه یک نفر. مطمئنم که او این کار را نمی‌کند.

همچنین مطالعه کنید:

مجلس

زنگ مجلس یازدهم به صدا درآمد

به گزارش کسب و کار نیوز، حجت الاسلام حسن روحانی، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *