صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
عملیات بازگشت بیش از ۸۶ هزار حجاج ایرانی به کشور به پایان رسید

عملیات بازگشت بیش از ۸۶ هزار حجاج ایرانی به کشور به پایان رسید

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، سید محمود رضوی روز سه شنبه در گفت و گو  افزود: از این تعداد ۲۳۷ پرواز توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و ۶۶ پرواز نیز توسط شرکت هوایی سعودی انجام شد.
وی با بیان این که با انجام ۴ پرواز صبح امروز به فرودگاه های امام، بیرجند و زاهدان از فرودگاه جده عملیات بازگشت حجاج ایرانی به میهن اسلامی با موفقیت به پایان رسید، گفت: تلاش همه دست اندرکاران این بود که عملیات رفت و بازگشت حجاج طبق برنامه ریزی های انجام شده به پایان برسد.
مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران تصریح کرد: در مجموع عزیمت زائران ایرانی به سرزمین وحی از ۲۰ فرودگاه انجام شد و عملیات بازگشت حجاج نیز از طریق ۲۰ فرودگاه انجام شده است.
به گزارش ایرنا، امسال بیش از ۸۶ هزار زائر ایرانی برای انجام اعمال حج تمتع عازم سرزمین وحی شدند که ۶۸ هزار نفر آنها توسط هواپیمایی ایران ایر و حدود ۱۸ هزار زائر دیگر توسط هواپیمایی سعودی از ۲۰ فرودگاه عازم مدینه منوره و مکه مکرمه شدند.
عملیات رفت زائران ایرانی از هشتم مرداد ماه آغاز و روز چهارم شهریور ماه به پایان رسید و عملیات بازگشت حجاج ایرانی از ۱۴ شهریور ماه آغاز و تا ۴ مهرماه ادامه داشت.

همچنین مطالعه کنید:

خروج تدریجی تازه واردها از بورس

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، رکوردهای صعودی پی‌درپی شاخص بورس، حمایت تمام …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *