صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
دیدار مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد با شهردار جدید یزد

دیدار مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد با شهردار جدید یزد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان یزد، در این دیدار با اشاره به آخرین وضعیت طرح‌های توسعه شهری، موضوع تصویب طرح تفضیلی شهر یزد را نقطه قوتی برای توسعه و پیشرفت شهر دانست و افزود: با این طرح، حجم پرونده‌های ارسالی به کمیسیون ماده ۵ کاهش خواهد یافت و شهرداری می‌تواند با یک برنامه بلندمدت و مدون در مسیر پیشرفت شهر یزد گام‌های مؤثری بر دارد.
در ادامه این نشست مدیرکل راه و شهرسازی استان با اشاره به نقش زمین شهری در تقویت و پشتیبانی طرح‌های شهری عنوان کرد: نباید به زمین شهری از زاویه معاملاتی به آن نگاه کرد. بلکه زمین را باید در خدمت پیشرفت و توسعه کیفی شهر قرار داد.
شهردار یزد نیز ضمن عرض تشکر از حضور مدیرکل و معاونین راه و شهرسازی اظهار امیدواری کرد که با حمایت و همراهی راه و شهرسازی استان می‌توان در مسیر اجرای برنامه‌ها و طرح‌های شهری با سرعت بیشتری حرکت کنیم و به هدفی که مورد انتظار مردم عزیز شهر یزد است در کمترین زمان ممکن برسیم.

همچنین مطالعه کنید:

نقدینگی

تلاطم بازارها با نقدینگی سرگردان

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، رئیس کل بانک مرکزی می گوید: «با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *