صفحه اصلی / برگزاری نمایشگاه آثار دستی آموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران قم

برگزاری نمایشگاه آثار دستی آموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران قم

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، فهیمه فتاحی زاده گفت: در راستای هدف ارتباط مطلوب بین فضاهای تاریخی در اختیار اداره کل راه و شهرسازی و دانشکده‌های تخصصی معماری و فنی استان، اولین نمایشگاه عرضه محصولات حرفه‌آموزی دانشجویان دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران قم در محل خانه تاریخی لاجوردی زاده در محله باغ پنبه آغاز بکار کرد.
رئیس اداره عمران و بهسازی اداره کل راه و شهرسازی استان قم افزود: با توجه به ضرورت ارتباط حرفه و علم و با تأسی از شعار سال مبنی بر تولید و اشتغال، تولیدات کاربردی و حرفه‌ای دانشجویان به نمایش در می‌آید.
وی ضمن بیان این که تعامل بین اداره عمران و بهسازی شهری اداره کل راه و شهرسازی و دانشکده‌های تخصصی استان یکی از اهداف پیش رو است، توضیح داد: معرفی بناهای واجد ارزش تاریخی، پویایی محلات بافت تاریخی شهر و حمایت از ایجاد کسب و کارهای خرد و توانمندسازی ساکنان محلات هدف از دیگر اهداف برگزاری نمایشگاه مذکور است.
رئیس اداره عمران و بهسازی اداره کل راه و شهرسازی استان قم در پایان گفت: این نمایشگاه که از تاریخ ۳ الی ۵ مهرماه در دو نوبت صبح و بعدازظهر دایر می‌باشد، برای بازدید عموم آزاد است.

همچنین مطالعه کنید:

۱۴ نماد بورسی تعلیق شدند

  به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، تا پایان پنج روز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *