صفحه اصلی / تکمیل زیرساخت های منطقه ویژه بوشهر برای حضور سرمایه گذاران خارجی

تکمیل زیرساخت های منطقه ویژه بوشهر برای حضور سرمایه گذاران خارجی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از فرینا، سعید زرین فر با اشاره به ظرفیت های شهر برای سرمایه گذاری صنعتی افزود: دریا، مهم ترین ظرفیت این استان برای سرمایه گذاری است و این قابلیت می تواند برای صادرات محصولات به سرمایه گذاران کمک کند.
زرین فر گفت: ظرفیت مطلوب مخابراتی بوشهر این امکان را برای طرف چینی فراهم می کند تا ارتباطات خود با دفتر مرکزی آن شرکت در چین را براحتی دنبال کند.
وی، با قدردانی از مدیران شرکت چینی برای انتخاب بوشهر برای تولید لعاب در قالب یک گروه صنعتی، افزود: منطقه ویژه اقتصادی بوشهر با توجه به شرایط، بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری شرکت چینی است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار بوشهر گفت: توجه به مسائل زیست‌محیطی از جمله موارد مورد نظر مسئولان این استان است که این موضوع در نشست های آینده با مدیران شرکت چینی پیگیری می شود.
زرین فر افزود: در کنار منطقه ویژه اقتصادی بندر بوشهر، شهرک های صنعتی بوشهر، دشتی و تنگستان هم فرصت خوبی برای سرمایه گذاری طرف چینی است.
وی گفت: ارتباط خوب مدیران بوشهر با هم از دیگر ظرفیت های مطلوب برای حضور سرمایه گذاران است و ما در این پروژه طرف چینی را شریک خود می دانیم. موقعیت بوشهر نسبت به سایر استان هایی که سرمایه گذار چینی آنها را مورد بررسی قرار داده بهتر است.

همچنین مطالعه کنید:

فرصت طلبی اپلیکیشن های ایرانی از قطعی اینترنت

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، یکی از کاربران نقشه “ویز” در گفت و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *