صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
حسن‌زاده: اگر "تریم" نیامد، مربی داخلی برای استقلال بهتر است

حسن‌زاده: اگر "تریم" نیامد، مربی داخلی برای استقلال بهتر است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا رضا حسن‌زاده درباره تغییرات رخ داده در کادر فنی استقلال گفت: منصوریان خودش در جدایی از استقلال تصمیم‌گیرنده بود. او بازیکن با قدمتی در استقلال بود و به هرحال برخی مسائل باعث شد که ترجیح دهد جدا شود. من نمی‌خواهم به این مسائل ورود کنم. در کل الان وضعیت استقلال خوب نیست. من معتقدم در این شرایط مربی خارجی به درد استقلال نمی‌خورد. مربی خارج تا بیاید و با بازیکنان و جو تیم آشنا شود و از طرفی آدم‌های دور و برش را بشناسد خیلی زمان می‌برد. "کخ" مربی بزرگی بود که به ایران آمد ولی همین مسائل او را ناکام گذاشت. ما امکانات سخت افزاری ضعیفی هم داریم که مشکل آفرین است. به همین دلیل فکر می‌کنم در این مقطع مربی داخلی بهتر از خارجی است.
وی ادامه داد: مربی خارجی وقتی خوب است که تیم را قبل از فصل، خودش ببندد. مثلا برانکو وقتی که خودش تیم را بست، روند پرسپولیس خوب شد. او وقتی که به پرسپولیس آمد اتفاق خاصی برای این تیم رخ نداد. استقلال جلوی ذوب‌آهن خوب بازی کرد و روند رو به رشدی داشت و شاید اگر منصوریان می‌ماند هم بد نبود ولی الان ما باید به فکر نجات این تیم باشیم. من استقلال را هیچ‌وقت این‌گونه ندیده‌ام.
پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سوال که از بین زنگا، تریم و فاریاس به نظرش کدام یک به درد استقلال می‌خورند، گفت: اگر فاتح تریم بیاید بهتر است. او با فرهنگ ایران آشنا است و به ما نزدیک‌تر است. اگر او به ایران نیامد، مربی ایرانی خیلی بهتر است.

همچنین مطالعه کنید:

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات ، اسلامشهر و پردیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *