صفحه اصلی / مظفر: نتیجه ناعادلانه بود/ ایرادی به عملکرد ملی پوشان نیست

مظفر: نتیجه ناعادلانه بود/ ایرادی به عملکرد ملی پوشان نیست

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، شهرزاد مظفر پس از شکست تیم ملی فوتسال ایران برابر ژاپن بیان کرد: در تمام مدتی که مربیگری کردم هیچ وقت تا امروز احساس نکردم نتیجه یک بازی می تواند ناعادلانه باشد. ما دوبرابر ژاپن موقعیت جدی ایجاد کردیم.  از نتیجه راضی نیستم  اما ایرادی نمی توانم به عملکرد ملی پوشان بگیرم.
او ادامه داد: امروز تنها ایراد این بود که توپ های ما وارد دروازه نشد و نتیجه عادلانه ای نبود و فوتسال روی بد خود را به ما نشان داد. البته نباید نقش دروازه بان ژاپن را نادیده گرفت . او خیلی تلاش کرد تا تیمش را نگه دارد. درکل با توجه به اینکه ۲ ماه با این تیم کار کردیم از عملکرد ملی پوشان کاملا راضی هستم.
مظفر در پاسخ به این پرسش که فکر نمی کند تیم درشروع نیمه اول کمی سردرگم بود، تصریح کرد: به طور کلی در کار گروهی در شروع بازی یکم مشکل داریم و تمرکزمان پایین است. البته بسیار روی این مسئله تاکید کردم و این مسئله ای ریشه ای است. این تیم هنوز جای کار دارد و انءشاالله تمام نقاط ضعف برای مسابقات آسیایی جبران می شود.
او در پاسخ به این پرسش که فکر می کند ملی پوشان برای بازی بعد بتوانند از لحاظ روحی خود را آماده کنند، تاکید کرد: من در رختکن هم به آنها گفتم درست است نتیجه را واگذار کردند اما نیمه پر لیوان را ببیند و توانایی که از خود داخل زمین نشان دادند. به هر حال الان تنها مدال برنز برای ما باقی مانده و انءشاالله آنها را برای بازی بعدی آماده می کنیم.

همچنین مطالعه کنید:

dolar

نرخ رسمی ۲۱ ارز پایین آمد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، امروز نرخ دلار آمریکا همچنان بدون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *