صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
آیفکس در قله تاریخی

آیفکس در قله تاریخی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی فرابورس ایران، امروز اول مهرماه ۹۶ آیفکس نزدیک به ۶ واحد رشد کرد و با صعود به ارتفاع ۹۶۳ واحدی در بالاترین رقم ثبت شده از ابتدای فعالیت فرابورس ایستاد. به ترتیب چهار نماد «مارون»، «هرمز»، «خراسان» و «دماوند» تا سقف نزدیک به ۸ واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر این نماگر به جا گذاشتند. در مقابل نمادهای «زاگرس»، «میدکو» و «سرچشمه» نیز تا ۱.۴ واحد تاثیر منفی بر آیفکس را موجب شدند.
همچنین امروز با مبادله بیش از ۱۴۷ میلیون ورقه در بیش از ۱۴۰ هزار دفعه، ارزش معاملات فرابورس ایران افزون بر ۴ هزار و ۲۳۷ میلیارد ریال شد که بالاترین رقم ارزش مبادلات سهام و اوراق بهادار از تاریخ ۲۱ مردادماه در فرابورس بود. در تاریخ ۲۱ مردادماه ارزش معاملات فرابورس ایران بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال ثبت شد.
سهامداران در حالی که امروز شاهد عرضه اولیه ۱۰ درصد از سهام شرکت ریشمک در بازار دوم با قیمت هر سهم ۶ هزار و ۷۴۰ ریال بودند، همچنین ۶۱ میلیون سهم به ارزش بیش از ۳۸۷ میلیارد ریال را در بازارهای اول و دوم فرابورس جابه‌جا کردند.
در مجموع تابلوهای معاملاتی بازار پایه نیز ۶۲ میلیون سهم به ارزش ۱۰۲ میلیارد ریال دست به دست شد و نماد بیمه سینا بالاترین حجم و ارزش معاملاتی را به خود اختصاص داد.
 
 

همچنین مطالعه کنید:

پوشش توزیع رانت در قالب قرعه کشی

به گزارش کسب و کار نیوز، سالهاست با فساد ساختاری در سیستم ثبت‌نام خودرو روبرو …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *