صفحه اصلی / آیفکس در قله تاریخی

آیفکس در قله تاریخی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی فرابورس ایران، امروز اول مهرماه 96 آیفکس نزدیک به 6 واحد رشد کرد و با صعود به ارتفاع 963 واحدی در بالاترین رقم ثبت شده از ابتدای فعالیت فرابورس ایستاد. به ترتیب چهار نماد «مارون»، «هرمز»، «خراسان» و «دماوند» تا سقف نزدیک به 8 واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر این نماگر به جا گذاشتند. در مقابل نمادهای «زاگرس»، «میدکو» و «سرچشمه» نیز تا 1.4 واحد تاثیر منفی بر آیفکس را موجب شدند.
همچنین امروز با مبادله بیش از 147 میلیون ورقه در بیش از 140 هزار دفعه، ارزش معاملات فرابورس ایران افزون بر 4 هزار و 237 میلیارد ریال شد که بالاترین رقم ارزش مبادلات سهام و اوراق بهادار از تاریخ 21 مردادماه در فرابورس بود. در تاریخ 21 مردادماه ارزش معاملات فرابورس ایران بیش از 10 هزار میلیارد ریال ثبت شد.
سهامداران در حالی که امروز شاهد عرضه اولیه 10 درصد از سهام شرکت ریشمک در بازار دوم با قیمت هر سهم 6 هزار و 740 ریال بودند، همچنین 61 میلیون سهم به ارزش بیش از 387 میلیارد ریال را در بازارهای اول و دوم فرابورس جابه‌جا کردند.
در مجموع تابلوهای معاملاتی بازار پایه نیز 62 میلیون سهم به ارزش 102 میلیارد ریال دست به دست شد و نماد بیمه سینا بالاترین حجم و ارزش معاملاتی را به خود اختصاص داد.
 
 

همچنین مطالعه کنید:

EGG

۷ دلیل برای افزودن تخم مرغ به صبحانه

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از بهداشت نیوز، تخم مرغ یک ماده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *