صفحه اصلی / پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت هفته دفاع مقدس

پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت هفته دفاع مقدس

در این پیام آمده است:
هفته دفاع مقدس الهام گرفته از ماه محرم و عاشورای حسینی (ع) ، یادآور یکی از حماسی ترین مقاومت های تاریخ ملت ایران در برابر دشمنانی است که نه تنها تمامیت ارضی بلکه آرمان ها و ارزش های حاصل از انقلاب اسلامی ایران را تهدید کردند.
دشمنان بر این خیال بودند که درخت انقلاب اسلامی نهالی است که نخستین روزهای خود را تجربه می کند و در شرایط دفاعی قابل اعتمادی به سر نمی برد . اما انقلاب برگرفته از باور و ایمان قلبی ملت نه تنها معادلات را به هم ریخت بلکه عزم ملت را بیش از گذشته و دو چندان کرده و در دوره های مختلف انقلاب همگامی ملت و مسئولین سبب شد تا نظام اسلامی محکمتر و با صلابت تر از همیشه در تمام زمینه های سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی و ..گام بردارد .
زیبا گفت بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) که «آن‌ها حساب همه چیز را می‌کردند الا یک حساب و آن حساب، معنویت بود. آن‌ها توجه به این نداشتند که ملت همه با هم علاقه به خدا و اسلام دارند .
وامروز نیز با اتحاد و انسجام و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری و با الهام از 8 سال ایستادگی ایثارگران و جانبازان در دفاع مقدس، توانستیم در برابر دنیا با صدای بلند و با قدرت در جهت حفظ حقوق‌مان گفتگو و دیوارهای تحریم های ظالمانه ه را بشکنیم .
وظیفه یکایک ما الهام گرفتن از ایثار و انگیزه های پرتوان آن دوران مقدس است ، تا بتوانیم مراحل توسعه صنعتی و اقتصادی را پشت سر گذاشته و با دستیابی به آرمان های مقدس انقلاب و دفاع مقدس دین خویش را نسبت به خون شهیدان و رنج های همه ایثارگران ادا کنیم. 
مصادف شدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و هفته اول ماه محرم با هفته دفاع مقدس ،بیش از هر زمان دیگر وظیفه ما را برای حفظ و انتقال ارزش‌های دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت به نسل آینده ، دو چندان می کند تا این فرهنگ ناب حسینی به جد در برنامه‌ریزیهای سیاسی ، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور مدنظر قرار گیرد.
اینجانب ضمن تسلیت ماه محرم، ماه معنوی و پر از فضیلت سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و گرامی داشت یاد وخاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس، سلامتی و بهروزی خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان انقلاب اسلامی را از خداوندمتعال خواستارم.

همچنین مطالعه کنید:

فرصت طلبی اپلیکیشن های ایرانی از قطعی اینترنت

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، یکی از کاربران نقشه “ویز” در گفت و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *