صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
جلالی: همیشه می گویند من مقابل پرسپولیس دفاعی بازی کردم

جلالی: همیشه می گویند من مقابل پرسپولیس دفاعی بازی کردم

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نفت تهران گفت: ما فردا به دنبال یک بازی خوب و قدرتمندانه هستیم تا به پیروزی برسیم. همه تلاشم این است که در این چند روز اثرات مثبت بازی با پرسپولیس را تقویت کنم. همه ما آماده ایم تا بازی خوبی را ارائه کنیم.
وی در پاسخ سوالی درباره جذب بازیکنان خارجی به تیمش گفت: سه بازیکن با کیفیت گرفته ایم. یک سنگالی و دو نیجریه ای را جذب کرده ایم. آنها در تیم امید کشورشان بازی کرده اند. ما بازیکنان خارجی خود را به قیمتی معقول خریدیم. دو تا از بازیکنان خارجی ما از منشا هم قیمتشان کمتر است.
سرمربی پیکان در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به اینکه گفته می شود تیم او ضد فوتبال مقابل پرسپولیس بازی کرد، گفت: نمی دانم چرا به ما می رسد دفاع کردن بد است. اولا من اصلا چنین چیزی را نمی پذیرم که ما دفاع کردیم آنهایی که این حرف را می زنند هواداران متعصبی هستند که بازی را منصفانه نگاه نمی کنند شما اگر جریان بازی را ببینید، ما یک ربع آخر مجبور شدیم دفاعی تر بازی کنیم. ما در طول بازی خوب و منطقی بازی کردیم. اولین بردی که مقابل پرسپولیس بدست آوردم آبان ۷۰ بود. سرمربی وحدت بودم و از آن موقع ۸-۹ بار باختم و برده ام. هروقت ما برده ایم، انعکاسی که دیده ام این بوده که ما ضد فوتبال بوده ایم و پرسپولیس هم بد بازی کرده که باخته است. دیگر گله ای بابت این قضیه ندارم چون با این فضا خو گرفته ام. شما بضاعت ما را ببینید. ما باید بر اساس بضاعتمان بازی کنیم. ما با پرسپولیسی بازی داشتیم که در بالاترین سطح آسیا است و نیمکتش می تواند هر بازی ای را دگرگون کند. ما توانستیم آن روز خوب بازی کنیم و خوشحالیم که بردیم.
وی درپاسخ به این سوال که آیا صادقی به تمرینات تیمش برگشته، گفت: بلی صادقی هم به تمرینات برگشت.
او درباره وضعیت بختیار رحمانی، اظهار کرد: بعضی چیزها در یک لحظه اتفاق می افتد. در همه جای دنیا بازیکن دوست ندارد تعویض شود. من با او صحبت کردم. او از من عذرخواهی کرد. من به او گفتم چرا به رختکن رفتی و گفت خسته بودم. گفتم باید اجازه می گرفتی و گفت چشم. من با روش های خودم مدیریت می کنم و تا الان هم چون با بازیکنان بزرگ زیادی کار کرده ام، فکر می کنم روش بدی نیست.
جلالی درباره وضعیت دروازه‌بانی تیمش گفت: ما برای بازی با پرسپولیس پیام نیازمند را انتخاب کردیم. آسیب رحمان احمدی هم جزئی بود که بر طرف می شود.
سرمربی پیکان در پایان و در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به اظهارات ترامپ چیست، گفت: من کارم فوتبال است و کلا به ادبیات آدم های سیاسی علاقه ای ندارم. از شما هم می خواهم که این مباحث را به فضای فوتبال نیاورید. بگذارید تا ما همان کار فوتبال خودمان را بکنیم خود توپ آنقدر مشکل دارد.

همچنین مطالعه کنید:

لوازم خانگی

شیب تند افزایش قیمت ها در بازار لوازم خانگی

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، در این میان شنیده ها حاکی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *