صفحه اصلی / کفاشیان: در فدراسیون دو و میدانی کار اجرایی نخواهم کرد

کفاشیان: در فدراسیون دو و میدانی کار اجرایی نخواهم کرد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا علی کفاشیان درباره انتخابش به عنوان عضو هیات رییسه فدراسیون دو و میدانی در حالی که نایب رییسی فدراسیون فوتبال و سرپرستی کمیته فوتسال را هم به عهده دارد، توضیح داد: آقای کیهانی رییس فدراسیون دو و میدانی دیروز (دوشنبه) با من صحبت کرد تا به عنوان مشاور به فدراسیون کمک کنم. من هم گفتم هر جا بتوانم کمک می‌کنم اما کار اجرایی در فدراسیون ندارم.
او تاکید کرد:‌ تمام توانم را در فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال می‌گذارم اما همیشه در هر زمینه‌ای که بتوانم به دو و میدانی کمک می‌کنم و نظر مشورتی می‌دهم ولی کار اجرایی نخواهم کرد.
کفاشیان هم‌چنین درباره عملکرد تیم ملی فوتسال ایران در مسابقات داخل سالن آسیا گفت: عملکرد تیم ملی فوتسال هم خوب بوده اما رقابت اصلی تازه از امروز شروع می‌شود. بعضی تیم‌ها قوی و بعضی‌ها ضعیف هستند و هر چه به پایان کار نزدیک شویم رقابت حساس‌تر می‌شود.
سرپرست کمیته فوتسال در پاسخ به این پرسش که حریفان اصلی ایران را چه تیم‌هایی می‌داند؟ به ایسنا گفت: قطعا تایلند از ژاپن قوی‌تر است در هر حال امیدواریم ایران از عنوان قهرمانی‌اش دفاع کند. اختلاف‌ها در فوتسال کم شده اما بازیکنان ما با غیرتند.

همچنین مطالعه کنید:

قیمت کرایه تاکسی افزایش نمی یابد

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بااشاره به عدم تغییر نرخ کرایه‌ها، اعلام کرد که در پی سهمیه‌بندی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *