صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
بی‌اطلاعی کادرفنی تیم ملی فوتسال از محرومیت سنگ‌سفیدی!

بی‌اطلاعی کادرفنی تیم ملی فوتسال از محرومیت سنگ‌سفیدی!

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، محمدرضا سنگ‌سفیدی در حالی همراه تیم ملی فوتسال ایران به مسابقات داخل سالن آسیا در ترکمنستان اعزام شده که به دلیل محرومیت نمی‌تواند در دو بازی نخست ایران به میدان برود. محرومیت این بازیکن به بازی رده‌بندی جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا برمی‌گردد. جایی که سنگ‌سفیدی بعد از خطای شدید روی بازیکن پرتغال با او درگیر شد و کارت قرمز دریافت کرد.
فیفا نیز به دنبال این اتفاقات، سنگ‌سفیدی را دو جلسه از همراهی تیم ملی در بازی‌های رسمی محروم کرد اما قسمت جالب ماجرا این است که کادر فنی تیم ملی در ترکمنستان به این موضوع پی برده‌اند؛ زمانی که کار از کار گذشته بود و امکان جایگزین کردن بازیکن دیگری وجود نداشت.
بخش مبهم ماجرا اما دلیل اطلاع نداشتن کادرفنی از ماجرای محرومیت سنگ‌سفیدی است. مسئولان برگزاری مسابقات از ابلاغ محرومیت به کمیته فوتسال فوتسال خبر داده‌اند اما مسئولان کمیته فوتسال از وجود چنین نامه‌ای از سوی فیفا یا AFC اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند.

همچنین مطالعه کنید:

حک لوگو لوازم خانگی اصل روی کالای قاچاق

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، اغلب این لوازم خانگی ها، کالاهای بانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *