صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
طرح حذف برچسب قیمت در صورت اجرای مناسب باعث ایجاد رقابت می شود

طرح حذف برچسب قیمت در صورت اجرای مناسب باعث ایجاد رقابت می شود

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران ، عبدالحسین کولجی در گفت وگو  افزود: در شرایط فعلی بازار کشور، با اجرای این طرح امکان رقابت بیشتری برای فروشندگان ایجاد خواهد شد.
وی اضافه کرد: قیمت گذاری براساس نیاز جامعه یعنی بر اساس عرضه و تقاضا صورت می گیرد که نقش مهم و موثری در اقتصاد دارد.
کولجی ادامه داد: در اجرای این طرح کارخانه ها برای ارزان تر کردن و فروش بیشتر و ماندن در عرصه رقابت مجبور به افزایش کیفیت و بهبود کمیت می شوند؛ درضمن آنها برای این کار دست به نیازسنجی صحیح و سنجش افکار عمومی می زنند و در آخر بر سر قیمت تمام شده رقابت سالم صورت می گیرد.
کولجی همچنین درباره تامین کالا در قزوین در آستانه بازگشایی مدارس گفت: قزوین هیچ مشکلی در تامین کالا ندارد والبته نمایشگاهی با تاکید وزارت صنعت ،معدن و تجارت توسط اتاق اصناف قزوین برگزار شد که این موضوع خواست کسبه و واحدهای صنفی نبود. البته فروش فوق العاده پوشاک و کیف و کفش با تخفیف ۱۰ تا ۲۰ درصدی در فروشگاه های قزوین الزامی شده است.
رئیس اتاق اصناف قزوین در عین حال ازواردات گوشت گرم از استرالیا خبر داد  که این موضوع می تواند مشکل کمبود گوشت در ماه محرم و صفر را حل کند./

همچنین مطالعه کنید:

online store

اقبال مردم به خرید آنلاین

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، چند روزی است سر و کله کرونا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *