صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
استقبال زیاد از ساندرو استپ وی و تلاش سایپا در پاسخگویی مناسب به متقاضیان

استقبال زیاد از ساندرو استپ وی و تلاش سایپا در پاسخگویی مناسب به متقاضیان

و استقبال از این طرح به قدری زیاد بوده که در دقایقی قبل از آغاز فروش بیش از ۵۰ هزار نفر در سایت اینترنتی حضور داشتند و ورود افراد با نرخ بسیار بالایی ادامه یافت.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایپا نیوز، رضا تقی زاده با بیان مطلب فوق گفت: با توجه به پیش بینی تقاضای بازار برای این محصول، گروه سایپا جهت پاسخگویی مناسب و رعایت انصاف، سیاست هایی از قبیل محدودیت ثبت نام یک خودرو برای هر فرد بر اساس کد ملی در نظر گرفت. که  اعمال این بازرسی ها و مراجعات همزمان بیش از حد به سایت باعث کندی سیستم در ساعات اولیه فروش این محصول شد.
بر اساس این گزارش با تلاش IT سایپا و اخذ تدابیر جدید و راه اندازی سیستم رزرو از ساعت ۱۵ عصر، روند ثبت نام ها به حالت عادی بازگشته است و مشتریان می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی اقدام به خرید کنند.
تقی زاده با اشاره به اینکه براساس بخشنامه ابلاغ شده به شبکه نمایندگی ها، هر گونه عرضه خودرو بالاتر از نرخ مصوب ممنوع شده، گفت: کسانی که قبلا در طرح های فروش این خودرو ثبت نام داشتند نمی توانند در این طرح مشارکت نمایند و امکان صلح برای ثبت نام کنندگان در این طرح میسر نیست.
شایان ذکر است که تعداد خودروهای عرضه شده نسبت به تقاضا بسیار محدود است و مطمئنا بسیاری از متقاضیان موفق به ثبت نام نخواهند شد. اما تلاش شده با راه اندازی سیستم رزرو، مشتریان بر اساس نوبت مراجعه به سایت، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام به بخش های مختلف هدایت شوند.
گفتنی است مجری طرح  فروش اینترنتی سایپا، شرکت مگا از شرکت های وابسته به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران است و تمامی این خدمات با همکاری این شرکت انجام می پذیرد.

 

همچنین مطالعه کنید:

لوازم خانگی

شیب تند افزایش قیمت ها در بازار لوازم خانگی

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، در این میان شنیده ها حاکی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *