صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
رقابت پیراهن‌های مشکی‌ ایرانی و ترک در آستانه ماه محرم

رقابت پیراهن‌های مشکی‌ ایرانی و ترک در آستانه ماه محرم

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایلنا، مجتبی درودیان رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان در گفت‌وگو در خصوص وضعیت بازار پیراهن مشکی گفت: همه ساله با نزدیک شدن به ایام سوگواری اباعبدالله، بازار پیراهن مشکی رونق می‌گیرد به طوری که از یک ماه قبل تولیدی‌ها بخشی از ظرفیت خود را به تولید این مدل پیراهن اختصاص می‌دهند.
وی ادامه داد: امسال به دلیل تقارن ماه محرم با روزهای گرم سال علاوه بر پیراهن مشکی، تی‌شرت مشکی و مدل‌های اسپرت مشکی نیز طرفداران خاص خود را دارد.
درودیان با اشاره به کیفیت پیراهن های مشکی گفت: بخشی از بازار در اختیار تولیدات چین و ترکیه است که قسمتی از آنها به طور قاچاق وارد کشور شده و بعضا کیفیت خوبی ندارد و با قیمت پایین در بازار پخش شده است.
وی اعلام کرد: پیراهن ایرانی با پارچه و دوخت درجه ۲ در بازار ۳۰ هزار تومان و پیراهن‌های با دوخت و پارچه متوسط بین ۴۰ تا ۵۰ هزار تومان عرضه می‌شود.
درودیان ادامه داد: پیراهن مشکی تولید داخل با بهترین کیفیت بین ۷۰ تا ۸۰ هزار تومان عرضه می‌شود در حالی که نمونه‌های معمولی چینی و ترک بین ۴۰ تا ۵۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

همچنین مطالعه کنید:

پنل‌های تبلیغاتی جذاب کره‌ی جنوبی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *