صفحه اصلی / هشدار AFC به باشگاه‌های لیگ برتری بدهکار

هشدار AFC به باشگاه‌های لیگ برتری بدهکار

به‌ گزارش ‌کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، فدراسیون فوتبال درباره تعیین وضعیت باشگاه‌های لیگ برتری بدهکار، اطلاعیه‌ای صادر کرد که به این شرح است:
آخرین مهلت ارسال مدارک باشگاه‌های لیگ برتری جهت تعیین وضعیت بدهی باشگاه‌های ایرانی و ارسال مدارک، ۲۷ شهریور ماه است. با توجه به  درخواست کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر تعیین وضعیت بدهی باشگاه‌های ایرانی به اشخاص حقیقی و حقوقی، اعم از داخلی و خارجی و با توجه به این که مدارک ارسالی از جانب باشگاه‌ها اکثرا ناقص بوده یا هیچ‌گونه مدرکی ارسال نکرده‌اند، برای آخرین بار رسما اعلام می‌شود که باشگاه‌های لیگ برتری تا ۲۷ شهریور ماه فرصت دارند تا نسبت به تهیه نامه رسمی به همراه مستندات لازم درباره تعداد و وضعیت پرونده‌ها و بدهی‌های داخلی و بین‌المللی باشگاهی خود به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام کنند و در نامه‌ای همراه با مستندات تحویل کمیته صدور مجوز حرفه‌ای مستقر در سازمان لیگ دهند.
پاسخ و مستندات دریافتی از سوی باشگاه‌ها در مهلت فوق (٢٧شهریور ماه)، عیناً در قالب یک گزارش به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال خواهد شد.
مسئولیت مدارک ارسالی و همچنین عدم ارسال پاسخ و مستندات، صرفا بر عهده باشگاه‌های مربوطه است و هیچ مسئولیتی تحت هیچ عنوانی بر عهده فدراسیون فوتبال نخواهد بود.
 

همچنین مطالعه کنید:

فرصت طلبی اپلیکیشن های ایرانی از قطعی اینترنت

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، یکی از کاربران نقشه “ویز” در گفت و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *