صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
راهیابی زهرا نعمتی به فینال مسابقات جهانی معلولان

راهیابی زهرا نعمتی به فینال مسابقات جهانی معلولان

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت‌های تیروکمان قهرمانی جهان که در پکن چین در حال برگزاری است، زهرا نعمتی در مرحله نیمه‌نهایی ریکرو انفرادی زنان با نتیجه 6 بر 4 کماندار روسیه را شکست داد و به فینال رقابتهای قهرمانی جهان راه پیدا کرد.
همچنین راضیه شیرمحمدی ابتدا کماندار روسیه را شکست داد و در مرحله یک هشتم نهایی برابر سمیه عباسپور پیروز شد، اما در مرحله یک چهارم با نتیجه ۱۴۰ بر ۱۳۵ مقابل کماندار چین شکست خورد. فرزانه اصغری دیگر کماندار کشورمان نیز در مرحله یک چهارم برابر روسیه با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۳۱ شکست خورد و از دور مسابقات حذف شد.
در ادامه رقابتهای ریکرو و کامپوند انفرادی مردان، غلامرضا رحیمی در بخش ریکرو مردان برابر حریفانی از کره جنوبی و جمهوری چک پیروز شد، اما در مرحله یک چهارم نهایی برابر کمانداری از چین در تیر طلایی با نتیجه ۶ بر ۵ شکست خورد. پوریا جلالی پور نیز در ابتدا کمانداری از برزیل را شکست داد، اما مقابل تایلند با نتیجه ۶ بر ۴ دیدار را واگذار کرد.
در بخش کامپوند مردان نیز رمضان بیابانی برابر هادی نوری پیروز شد، اما در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۳۴ بر ۱۴۰ برابر نماینده چین شکست خورد. علی سینا منشازاده دیگر کماندار ایران نیز در همین مرحله مقابل نماینده انگلستان با نتیجه ۱۴۲ بر ۱۴۷ شکست خورد.

همچنین مطالعه کنید:

SNAP

افزایش چراغ خاموش نرخ کرایه تاکسی های آنلاین

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، وقتی ساعت از نیمه شب جمعه ۲۴ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *