صفحه اصلی / اصلاح نظام بانکی به نفع تولید و اقتصاد کشور است

اصلاح نظام بانکی به نفع تولید و اقتصاد کشور است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، محمدعلی صدیقی در  گفت وگو  افزود: نیمه نخست سال جاری تقریبا به مواردی همچون انتخابات و عزل و نصب ها منجر شد اما امیدواریم از روزهای اول نیمه دوم سال موتور اقتصاد ایران روشن و سیاست گذاری ها مشخص شود.
وی با بیان اینکه دولت دوازدهم ادامه دهنده راه دولت یازدهم خواهد بود، ادامه داد: ثبات اقتصادی و آرامش، مهم‌ترین مشخصه دولت یازدهم بود و منطقی است اگر بگوییم در دولت دوازدهم نیز با سیاست‌های شوک آور و غافلگیر کننده مواجه نخواهیم بود.
صدیقی گفت: همه اعضای تیم اقتصادی دولت، پیشینه ای مشخص و قابل ارزیابی دارند. ویژگی مشترک آنها، رفتارهای سنجیده است اما تیم اقتصادی در دولت دوازدهم تغییراتی داشته و باید منتظر بود این تغییرات چه اثری بر کلیت سیاست گذاری اقتصادی در دولت دوازدهم خواهد داشت.
وی افزود: محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن وتجارت دولت دوازدهم آشنا به امور اصناف و بازرگانی است و برای اداره وزارتخانه قطعا از مدیران و مشاوران مجرب بهره می گیرد و اهل شوک وارد کردن به این بخش نیست. همچنین مدافع بازار و رقابت است و قول داده فضای کسب وکار را اصلاح کند؛ لذا به نظر می رسد تجارت بخش پیشران رشد اقتصادی خواهد شد.
صدیقی ادامه داد: آقای کرباسیان وزیر اقتصاد نیز مدیر مقتدر و آشنا به حوزه مسایل اقتصادی کشور است و به نظر می رسد نظام مالیاتی معیوب کشور را اصلاح کند.
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران گفت: با حضور مدیرانی همچون محمد نهاوندیان، مسعود نیلی، محمدباقر نوبخت و ولی ا… سیف در ترکیب تیم اقتصادی دولت، انتظار می رود شاهد تحولات بنیادین در اقتصاد کشور در چهارسال پیش رو باشیم./

همچنین مطالعه کنید:

فرصت طلبی اپلیکیشن های ایرانی از قطعی اینترنت

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، یکی از کاربران نقشه “ویز” در گفت و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *