صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
اعطای جایزه انتقال فناوری به شرکت‌های موفق کشورهای اسلامی

اعطای جایزه انتقال فناوری به شرکت‌های موفق کشورهای اسلامی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا مهندس مهدی صفاری‌نیا با اشاره به برگزاری دور دوم جایزه بهترین قرارداد انتقال فناوری دی-هشت، اظهار کرد: دومین دور جایزه انتقال فناوری به بهترین قرارداد انتقال فناوری منعقد شده در سال 2016 (سال گذشته) میلادی میان کشورهای عضو سازمان دی-هشت و کشورهای عضو سازمان همکاری‌های اسلامی، در اجلاس سران کشورهای اسلامی عضو سازمان D-8 اعطا خواهد شد.
صفاری‌نیا درخصوص قراردادهای نامزد دریافت جایزه توضیح داد: اطلاع‌رسانی و فراخوان جایزه به نمایندگان شبکه در کشورهای عضو دی-هشت، سازمان‌های مرتبط در کشورها، پارک‌های فناوری و شرکت‌های فناور در کشورها از طرف دبیرخانه شبکه انجام شده است و تاکنون چند قرارداد نامزد در مرحله داوری قرار دارند و مهلت اعلام نامزدی برای دریافت این جایزه تا تاریخ 27 سپتامبر 2017 میلادی (5 مهرماه امسال) ادامه دارد. 
دبیر شبکه D-8 TTEN در خصوص مراسم اهدای جایزه افزود: بنابر مذاکرات انجام شده با دبیرخانه سازمان دی-هشت، جایزه دور دوم در اجلاس سران دی-هشت که از 25 تا 29 مهرماه در استانبول ترکیه با حضور رؤسای جمهور 8 کشور و وزرای امور خارجه برگزار می‌شود، اهدا خواهد شد. 
صفاری‌نیا درخصوص دور اول این جایزه خاطر نشان کرد: دور اول این جایزه برای قراردادهای سال 2015 بود که پس از ارزیابی قراردادهایی که از 8 کشور به دبیرخانه شبکه ارسال شده بود، به قرارداد انتقال فناوری منتقل شده از سوی یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه دارو از ایران به شرکت «اینوبایوونچرز» مالزی اعطا شد.
شرکت‌های فناور در کشورهای عضو سازمان دی-هشت و کشورهای اسلامی می‌توانند با مراجعه به سایت شبکه تبادل و انتقال فناوری دی-هشت به نشانی www.d8tten.org برای ثبت نام در دوم جایزه اقدام کنند. قراردادهای انتقال فناوری میان شرکت‌های فناور در کشورهای عضو دی-هشت با دیگر کشورهای اسلامی که در سال 2016 منعقد شده باشند و موضوع قرارداد آنها انتقال فناوری و تبادل دانش فنی تولید محصولات فناورانه باشد، دارای شرایط عمومی نامزدی در این جایزه هستند.

همچنین مطالعه کنید:

SNAP

افزایش چراغ خاموش نرخ کرایه تاکسی های آنلاین

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، وقتی ساعت از نیمه شب جمعه ۲۴ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *