صفحه اصلی / توقف فعالیت های عمرانی شهرداری تهران از ۲۰ شهریور

توقف فعالیت های عمرانی شهرداری تهران از ۲۰ شهریور

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، محسن پورسیدآقایی در صحن شورای شهر تهران با تأکید بر ضرورت جراحی اساسی بر نحوه مدیریت حمل و نقل در شهر و پیکره ترافیک، گفت: باید نظام عرضه و تقاضا در حوزه ترافیک را در شهر تهران مدیریت کنیم.
وی با اشاره به فعالیت ستاد استقبال از مهر در شهرداری تهران، افزود: ۱۶رصد ترافیک شهری به دلیل سفرهای آموزشی است. از این رو در دو هفته اول مهر اوج ترافیک شهر تهران خواهد بود چرا که هنوز ممکن است برخی سرویس مدارس فعال نشده باشند.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به موضوع ساماندهی سرویس مدارس در شهر تهران اظهار داشت: امیدواریم قبل از شروع سال کلیه قراردادهای سرویس مدارس منعقد شود. همچنین برچسب های قابل ردیابی روی سرویس مدارس نصب می شود و وظیفه نظارت بر سرویس ها نیز بر عهده سازمان تاکسیرانی گذاشته شده است.
پورسیدآقایی در ادامه از طراحی سه خط جدید اتوبوسرانی مختص سرویس دانش آموزان خبر داد.
وی درباره ساماندهی کامیون های توزیع مواد غذایی برای سوپرمارکت های پایتخت نیز تصریح کرد: در شورای ترافیک شهر تهران تصمیم گرفتیم در محدوده زوج و فرد، توقف کامیون ها و خودروهای حمل بار سوپرمارکت ها را از ساعت ۵:۳۰ تا ۱۰:۳۰ صبح ممنوع کنیم. به این ترتیب بیش از ۱۲ درصد ترافیک ابتدای مهر را کنترل خواهیم کرد.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران همچنین تصریح کرد: در دو هفته اول مهر درخواست کردیم ساعت کاری کارکنان تا ۹ صبح شناور در نظر گرفته شود تا آنها بتوانند کودکان خود را به مدارس برسانند و دغدغه و نگرانی ها برطرف شود. به این ترتیب با این پیشنهاد به دولت بخشی از ترافیک را حل و فصل خواهیم کرد.
پورسیدآقایی در پایان از توقف فعالیت عمرانی شهرداری از ۲۰ شهریور تا هفته دوم مهر خبر داد و افزود:  در همه مناطق شهرداری تهران ستاد استقبال از مهر تشکیل شده و عملیات اجرایی را پیگیری خواهند کرد.

همچنین مطالعه کنید:

نابودی صنعت رمزارز با تصمیمات خلق‌الساعه

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، خبر غیرقانونی بودن صرافی‌های ارز دیجیتال و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *