صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
عوامل باقیمانده در تیراندازی در شهرک «آفتاب» پرند دستگیر شدند

عوامل باقیمانده در تیراندازی در شهرک «آفتاب» پرند دستگیر شدند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، سرهنگ فرامرز عبدالله زاده پاشاکی بعد از ظهر شنبه طی سخنانی در خصوص تیر اندازی شهرک «آفتاب» پرند اظهار داشت: شب گذشته با تلاش شبانه روزی ماموران نیروی انتظامی، تعدادی دیگر از عوامل تیراندازی  شهرک آفتاب پرند دستگیر شدند.
وی اضافه کرد: متاسفانه رئیس این باند، مخل نظم و امنیت شهرستان رباط کریم و اهل و ساکن این شهرستان است.
فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم گفت: در بازرسی از منزل عوامل تیراندازی در شهرک آفتاب پرند، تعدادی سلاح سرد غیر متعارف و گاز اشک آور و مشروبات الکلی کشف شده است.
وی گفت: این عوامل، در آینده نزدیک جهت بازسازی صحنه به محل در گیری اعزام می شوند.
عبدالله زاده پاشاکی، اضافه کرد: دستگیر شدگان اعترافات زیادی در خصوص ارتکاب بزه در سطح شهرستان دارند که در زمان خود رسانه ای خواهد شد.
فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از همه مسولین شهرستان به ویژه دستگاه قضایی شهرستان رباط کریم و ناحیه دادسرای پرند قدردانی کرد.
بر اساس این گزارش، شامگاه دوشنبه ۱۳ شهریور، عده ای اراذل و اوباش با داشتن سلاح های سرد و گرم در خیابان «صیاد شیرازی» شهرک «آفتاب» پرند تیر اندازی کرده و آسایش اهالی محل را سلب کرده بودند، که پلیس در کمتر از یک ساعت، ۸ نفر را در این خصوص با تعقیب و گریز در شهرک «آبشناسان» دستگیر کرد.
اراذل و اوباش با دو خودرو سمند و یک خودرو پژو  به شهرک آفتاب پرند، حمله کرده بودند.

همچنین مطالعه کنید:

خروج تدریجی تازه واردها از بورس

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، رکوردهای صعودی پی‌درپی شاخص بورس، حمایت تمام …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *