صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
فروش محصولات دانش‌بنیان در سال ۹۵ به ۴۰ هزار میلیارد تومان می رسد

فروش محصولات دانش‌بنیان در سال ۹۵ به ۴۰ هزار میلیارد تومان می رسد

سورنا ستاری، در حاشیه پانزدهمین اجلاس سالانه و جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس، گفت: پیش بینی ما این است که فروش محصولات دانش بنیان در سال ۹۵ با توجه به تکمیل شدن اظهارنامه مالیاتی در این سال به ۴۰ هزار میلیارد تومان می رسد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، وی با بیان این که فروش محصولات دانش بنیان کشور نسبت به سال های قبل حدود ۱۵ الی ۱۶ هزار میلیارد تومان رشد را تجربه کرده است، گفت: رشد کشور در حوزه دانش بنیان بسیار سریع بوده است و مصمم هستیم که این رشد، ادامه دار باشد، چرا که راه حل اصلی اشتغال آینده کشور با توجه به ظرفیت های نیروی جوان در کشور ما، توجه به حوزه دانش بنیان است و مظمئنم شرکت های دانش بنیان به زودی به شرکت های بزرگ کشور تبدیل خواهند شد.
پانزدهمین اجلاس سالانه و جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس، صبح سه شنبه با حضور محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه و سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور آغاز شد.
در این اجلاس، هم زمان با انتخاب شرکت های فناور و متخصصین برتر این پارک، ۲ مرکز پژوهشی نیز افتتاح و همچنین دستاوردهای فناورانه واحدهای فناوری نیز معرفی شدند.
وزیر امور خارجه و معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری در جریان سفر به پارک فناوری پردیس، نمایشگاه محصولات دانش‌بنیان و فناورانه پارک فناوری پردیس را نیز مورد بازدید قرار دادند، در این نمایشگاه آثار شرکت های برتر در حوزه توسعه فناوری و همکاری‌های پژوهشی، همکاری‌های فناوری بین‌المللی، توسعه کسب و کار، برترین رشدیافته متقارن مرکز رشد و توسعه فناوری و هم‌افزایی مرکز رشد به نمایش درآمد.
بر اساس این گزارش، اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس هرسال با حضور با حضور مدیران ارشد شرکت‌ها و نمایندگان برخی از سازمان‌های دولتی و صنعتی مرتبط با فعالیت‌های پارک برگزار می‌شود.

همچنین مطالعه کنید:

لوازم خانگی

شیب تند افزایش قیمت ها در بازار لوازم خانگی

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، در این میان شنیده ها حاکی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *