صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
باغ کتاب باید به شهرهای دیگر هم برود

باغ کتاب باید به شهرهای دیگر هم برود

 
 محمدرضا شفیعی کدکنی استاد زبان و ادبیات فارسی دانشگاه تهران و از شاعران مطرح کشورمان در حاشیه بازدید از باغ کتاب، این مجموعه را مکانی بین المللی دانست و اظهار کرد: باید مجموعه‌هایی نظیر باغ کتاب تهران را در دیگر شهرهای کشور هم داشته باشیم. حتی در شهر تهران هم وجود شعبات مختلف با چنین رویکردی می تواند مخاطبین بیشتری را جذب کند.
 
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی باغ کتاب، وی عنوان کرد: در کشور ما به کودکان و نوجوانان کمتر پرداخته شده است. اگر بخواهیم جامعه بهتری داشته باشیم باید برای کودکان و نوجوانان سرمایه گذاری کنیم.
 
شفیعی کدکنی، با اشاره به اینکه باغ کتاب یک مجموعه بین المللی است، افزود: تا به حال هیچ جای دنیا چنین نمونه‌ای که تا این اندازه به بحث علم و کتاب پرداخته باشد، ندیدم.
 
وی با توجه به گالری ۱۷۰۰ متر مربعی باغ کتاب، یادآور شد: موسیقی فاخر و نقاشی هنرمندان دو گزینه‌ای هستند که در باغ کتاب نباید از آنها غافل بود و باید برنامه‌های ویژه ای برای‌شان در نظر گرفته شود.

همچنین مطالعه کنید:

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات ، اسلامشهر و پردیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *