صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
احساس امنیت از خود امنیت مهم‌تر است

احساس امنیت از خود امنیت مهم‌تر است

علاءالدین بروجردی در دیدار سردار مهدیان نسب فرمانده انتظامی لرستان در بروجرد با اشاره به اینکه نیروی انتظامی نیرویی مقتدر است که با جان و دل کار می‌کند و امنیت را به مردم هدیه می‌کند، اظهار داشت: خدمت در نظام جمهوری اسلامی عبادت است. 
 
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا،  وی با تاکید بر اینکه احساس امنیت از خود امنیت مهم‌تر است، افزود: استان لرستان از استان‌های امن کشور است و اگر امروز احساس امنیت در کشور از رشد قابل قبولی برخوردار است، نشان از مشارکت جدی مردم در مقوله امنیت و تعامل با دستگاه‌های امنیتی به خصوص پلیس است. 
 
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز، پلیس ایران اسلامی با اتکا به ایمان و تقوای الهی در انجام ماموریت‌های خود توانسته دستاوردهای قابل توجهی را کسب کند. 
 
بروجردی برقراری امنیت پایدار در کشور را نتیجه تلاش شبانه روزی نیروی جان بر کف انتظامی و دستگاه‌های امنیتی برشمرد و اضافه کرد: پلیس تا حد توان، سهم خود را در ایجاد امنیت به انجام رسانده و برای پایداری امنیت در جامعه، همه اقشار و نهادها نیز باید سهم و نقش خود را به خوبی ایفاء کنند. 
 
وی اقتدار و حضور ناجا در جامعه را نشان از آرامش و تجلی امنیت اجتماعی دانست و افزود: حفظ امنیت نظام و تداوم انقلاب، در گرو خدمات کارکنان ناجا در سراسر کشور است. 

همچنین مطالعه کنید:

خروج تدریجی تازه واردها از بورس

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، رکوردهای صعودی پی‌درپی شاخص بورس، حمایت تمام …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *