صفحه اصلی / پنجمین مدرسه «امیدآینده» در روستای خونسرخ بندرعباس افتتاح شد

پنجمین مدرسه «امیدآینده» در روستای خونسرخ بندرعباس افتتاح شد

به گزارش کسب و کار نیوز، در ادامه افتتاح پروژه­های مدرسه سازی بانک آینده در مناطق کم برخوردار و بر اساس برنامه زمان­بندی شده در فاصله زمانی اعیاد مبارک سعید قربان و غدیر طی هفته جاری، روز سه­شنبه 14 شهریور ماه سال­جاری، مدرسه 6 کلاسه «امید آینده» در روستای خونسرخ از توابع بندرعباس افتتاح شد.
بهزادان عضو هیئت مدیره بانک آینده در این مراسم گفت: این مدرسه در کمتر از یک­سال ساخته شده و سازه آن مقاوم در برابر زلزله است. وی ابراز امیدواری کرد؛ مدرسه «امید آینده» بتواند؛ زمینه ساز رشد و شکوفایی دانش آموزان این روستا و مناطق اطراف شود.
شایان ذکر است؛ مدرسه ابتدایی «امید آینده» خونسرخ دارای 6 کلاس و امکاناتی مانند: واحد سرایداری، آبخوری و سایر تجهیزات ضروری  است و از ابتدای سال­تحصیلی جدید در 2 شیفت صبح و بعدازظهر برای آموزش دختران و پسران این منطقه مورد بهره­برداری قرار می­گیرد.
به این ترتیب؛ طی هفته جاری تاکنون، پنج مدرسه در استان­های کرمان، خراسان جنوبی، کردستان، سیستان وبلوچستان وهرمزگان احداث شده توسط بانک آینده، افتتاح شده است.
یادآوری می­شود؛ روز چهارشنبه، 15 شهریور ماه سال­جاری نیز مراسم افتتاح یک باب مدرسه «امید آینده» دیگر در روستای باغک جنوبی شهرستان تنگستان در استان بوشهر با حضور اهالی منطقه، مسوولان استانی و مدیران ارشد بانک آینده برگزار خواهد شد.

همچنین مطالعه کنید:

فرصت طلبی اپلیکیشن های ایرانی از قطعی اینترنت

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، یکی از کاربران نقشه “ویز” در گفت و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *