صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
محل انجمن خوشنویسان ایران پلمب نشده است

محل انجمن خوشنویسان ایران پلمب نشده است

 روز گذشته خبری مبنی بر پلمب مجموعه باغ علاء در فضای مجازی منتشر شد. در این مطلب بیان شده بود «اخیرا برای گسترش محل کافی‌شاپ در محل باغ علاء، اقدام به قطع درختان کهن ۶۰ ساله باغ شده که با اعتراض آگاهان و فعالان محیط زیست و شهرداری مواجه شده است».
 
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، عارف براتی – مدیر اجرایی انجمن خوشنویسان ایران – در پاسخ به پیگیری‌های خبرنگار ایسنا در این زمینه، اظهار کرد: این خبر کاملا کذب است و به‌دلیل دشمنی یکی از افراد اخراجی مطرح شده است. این نیروی اخراج‌شده به‌دلیل کینه‌ورزی و این‌که می‌خواست به انجمن آسیب بزند، این مطلب را در فضای مجازی منتشر کرده است. حتی یک سایت خبری نیز آن را نشر داده است.
 
او درباره قطع شدن درختان کهنسال این باغ توسط انجمن خوشنویسان ایران نیز گفت: درخت‌های باغ علاء به‌قدری زیبا و قشنگ هستند که ما می‌خواهیم با پر قو آن‌ها را پاک‌سازی کنیم. شاخه یکی از درخت‌ها در ارتفاع پنج متری خشک شده بود که این شاخه با هماهنگی شهرداری منطقه، به‌علت وجود خطر سقوط بریده شد.
 
او همچنین درباره تصویر منتشرشده که پلمب شدن یک کافی‌شاپ را نشان می‌دهد هم توضیح داد: این عکس به «چای بار» متعلق است که صندلی‌هایش را در خیابان چیده بوده و ماموران شهرداری به علت نداشتن مجوز، آن را پلمب کردند. البته در زمان پلمب، کافی‌شاپ برای صدور مجوز درخواست داده بود، اما این مجوز هنوز به دست‌شان نرسیده بود. این بخش با حل مشکلات به‌زودی بازگشایی می‌شود.

همچنین مطالعه کنید:

رئیس جمهور

اعتراف می کنم در بخش مسکن عقب ماندگی داشتیم

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *