صفحه اصلی / فرصتی برای آشنایی شرکت‌های دانش‌بنیان با آخرین فناوری‌های صنعت هوانوردی دنیا

فرصتی برای آشنایی شرکت‌های دانش‌بنیان با آخرین فناوری‌های صنعت هوانوردی دنیا

 نخستین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی صنعت هوانوردی و خدمات فرودگاهی ایروپرشیا، فرصت مناسبی برای شرکت‌های این حوزه و شرکت‌های مرتبط فراهم می‌آورد تا محصولات و توانمندی‌های خود را در سطح وسیعی عرضه کنند.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، همچنین در این نمایشگاه فضایی فراهم شده است که فعالان حوزه هوایی و هوانوردی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند تا تا با تلاش صنایع داخلی، اهداف تعیین شده در افق 1400 عملیاتی شود.
نمایشگاه بین المللی صنعت هوایی ایروپرشیا در صدد برگزاری بزرگترین و برترین رویداد هوایی کشور و منطقه است. «حمل و نقل هوایی»، «ایمنی پرواز»، «تکنولوژی هوایی»، «شرکت های هواپیمایی»، «تجهیزات هواپیمایی و سرویس ها»، «سرمایه گذاری در صنعت هواپیمایی»، «مشاوره در صنعت هواپیمایی»، «تعمیر و نگهداری»، «فرودگاه و تجهیزات کنترل ترافیک هوایی» و «تجهیزات سرویس زمینی هوایی» از جمله محورهای برگزاری این نمایشگاه است.
همچنین از دیگر محورهای این نمایشگاه می توان به «بیمه در صنعت هوایی»، «هلی کوپتر»، «مراکز آموزش صنعت هوایی»، «سلامتی و محیط زیست»، «راه حل های فن آوری اطلاعات در صنعت»، «سازمان های دارای قدرت کنترل»، «سیستم های ناوبری» و «امنیت» اشاره کرد.
نخستین نمایشگاه حمل و نقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی 24 تا 26 شهریور ماه سال جاری، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

همچنین مطالعه کنید:

قیمت کرایه تاکسی افزایش نمی یابد

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بااشاره به عدم تغییر نرخ کرایه‌ها، اعلام کرد که در پی سهمیه‌بندی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *